2733
2739
دخترم الان هفت ماه ونیمشه ، با گریه وزاری و هزار ترفند قطره ویتامین و آهنش رو می خوره. یک هفته اول که شروع کرد به غذا خوردن خوب بود اما هرروز کمتر شد تا دیگه اصلا هیچی نمی خوره..
حتی اگه بفهمه داخل شیشه شیری که دادم دستش چیزه دیگیه ای غیر از آبه ، خیلی سریع تف میکنه؟ هر راهی رو که فکر میکردم امتحان کردم غذا گذاشتم جلوی دستش اما فقط بازی میکنه... اصلا به قاشق و قطره چکون و هرچی که بخواد بره طرف دهنش حساس شده..
حالا به فکرم رسید که یه مدتی بیخیال بشم و حتی قطره هم بهش ندم تا شاید این زور و اجبار قطره خوردن از سرش بیافته. البته وزنش 9100 هست و خیلی خوب شیر من رو میخوره و دوتا دندونش هم درامده
لطفا من رو کمک کنید؟؟؟ آیا کسی بوده مشکل من رو داشته باشه و حل شده باشه.
راهنمایی لطفا.....؟//
CafeMom Tickers
عزیزم تا داره دندون در میاره همین طورن یه روز میخورن 10 روز نمیخورن من 1 سال و 10 ماه با پسرم کلانجار رفتم نمخیورد حتی دندوناشم کامل شد نمیخورد تا اینکه 15 فروردین از شیر گرفتمش خدا رو شکر دیگه خیلی بهتر میخوره
نگران نباش وزنش خیلی خوبه پسر من نزدیک 2 سالشه هنوز 11 کیلو هم نشده
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
ممنون عسل جون، واقعا فکر میکرد فقط من این مشکل رو دارم . آره سه روز پیش دوتا فنجون خیلی کوچولوپشت سرهم آب گوشت خورده تا الان لب به هیچی نزده. پس خیالم راحت باشه که بهتر میشه ...
مرسی....
CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مشکل شمارو دارم .. اما میدونم بچه اگه گشنش باشه آشغال رو زمین رو هم میخوره .. پس حتما نمیخواد که نمیخوره...

در ضمن در مورد غذای بچه نباید کاری کرد که با غذا خوردن لج بکنه ..
یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25185
2731
آره حرف شما درسته اما حتی زمانی که خیلی هم گشنه اش باشه چیزی نمی خوره تا من بالاخره بهش شیر بدم ... حتی وقتی هم که سیر میشه بعد از یک ساعت که چیزی میگذارم جلوی دستش ، ترجیح میده که اسباب بازی هاش رو مک بزنه!!!
CafeMom Tickers