2733
2734

اول خدم😁🌱

اخلاقای خوبم:پایم،رازدارام ،اگه چیزی یا کسی  اذیتم کنه راحت ولش میکنم  ،با درکم واگ کسی حالش بد باشع مشاور خیلی خوبیم تا آرومش نکنم ولش نمیکنم،اصلا اهل دخالت کردن تو زندگی بقیه نیستم،مغرور نیستم ولی هیچوخ خودمو برا کسی کوچیک نمی کنم،همیشه اولویت اولم خودم هستم و خوش برخوردم و بیخیالم و دنیا ب کتفم نیس..😉💜

اخلاقای بدم:

1.شدیدا اهل تلافیم و کسی بدی ای بهم بکنه تا تلافی نکنم آروم نمیشم

2.وقتی کسی راجبم اشتباه فکر میکنه ۳ ساعت توضیح میدم براش ک ثابت کنم خودمو

3.بی ادبم خیلی😂اهل فشای رکیک

4.احساس می‌کنم پرحرفم یکم

بقیش یادم نمیاد فقط خوبیام یادم اومد😂❤سعی می‌کنم تو تابستون این اخلاقای منفی رو حذف کنم!تشویقم کنین😁😁و شمام بگین

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔

خوبم:مهربونم،دل نمیشکونم،با درکم،شنواام

بدم:سادم،زودباورم،زود میبخشم ،ی رواام 

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخلاق خوبم اینکه صبورم ، دلسوزی رو دوس ندارم ولی هستم ، شنونده خوبیم 

اخلاق بد نمیشه گف ولی مغرورم ، حرفمو یه بار میزنم 

حاضر جوابم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خوبم:مهربونم،دل نمیشکونم،با درکم،شنواام بدم:سادم،زودباورم،زود میبخشم ،ی رواام 

بله خیلی خوب 

ولی رو سادگی و زودباوریت کار کن برا این زمونه اصلاخوب نیس😊

خوب: تحت هرشرایطی صادقم، شجاعم، خیلی کم پیش میاد از چیزی بترسم، مهربون و بخشنده ام

بد: زیادی بی احساسم که خب مقصر تربیت بد پدرمادرم بوده!، کینه ای و عصبی ام

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
بله خیلی خوب  ولی رو سادگی و زودباوریت کار کن برا این زمونه اصلاخوب نیس😊

دارم سعیمو میکنم

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
اره بابا حذف کن  اخلاقای منفیت خیلی بده اخه خانوم و فحش رکیک🙄😲

😂شاید اونو حذف نکنم 

خوبی هام:متعهد،مهربون،مغرور نیستم،ن رازدار اگه دلمو بشکننن راحت بعد یمدت کنار میام،عاشق کمک کردت

بد:خجالتی گوشه گیر😂😂😭 یکمی هم کینه ای

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
+به گفته بقیه ناز هستم و منطقیم -خیلی وقتا بی‌احساس و بی‌ثبات 

منطقی بودن عالیه ولی یذرع احساساتم بد نیس 

چون با منطق زندگی خیلی خشکه 

۸۰ درصد منطق ۲۰ درصدم احساس 😊بنظر من عالیه

خوب: تحت هرشرایطی صادقم، شجاعم، خیلی کم پیش میاد از چیزی بترسم، مهربون و بخشنده ام بد: زیادی بی احس ...

پست بالاتر هم گفتم یکم احساسات خوبه 

خوبی هام:متعهد،مهربون،مغرور نیستم،ن رازدار اگه دلمو بشکننن راحت بعد یمدت کنار میام،عاشق کمک کردت بد ...

من دوس دارم کینه ای باشم ولی نیستم