2737
2734

خانما سه، سانت بیشتر باز نمیشم دو روزع درد میکشم میخوام روغن کرچک بخورم اگه بچه مدفوع کرد از کجا بدونم؟ و اینکه چقد تاثیر داره دکتر میگه تا پنج سانت نشی نمیتونیم امپول درد بزنیم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

الان 3سانت بازشده نمیترسی توخونه ای😨

شربت زعفرون غلیظ بخور

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچی باز نشده بود ۳۸ هفته

روغن گرچک خوردم دو سانت باز شدم و دردهای خیلی زیادی داشتم،درد زایمان نبود ولی وحشتناک بود

آخرشم کیسه آبمو پاره کردن و  خدا رو شکر سزارین شدن چون مدفوع کرده بود

2731
الان 3سانت بازشده نمیترسی توخونه ای😨 شربت زعفرون غلیظ بخور

بیمارستانم 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
من هیچی باز نشده بود ۳۸ هفته روغن گرچک خوردم دو سانت باز شدم و دردهای خیلی زیادی داشتم،درد زایمان ن ...

کپسولشو  خوردی یا شربت

ااا شما هنوز بیمارستانی؟؟ای واای بنده خدا .مثل زنداداش من که یک هفته بیمارستان بود با امپول فشار و کلییی معاینه ی دردناک زایمان نکرد اخر با امضای خودمون بردبم بیمارستان خصوصی سزارین شد

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
2738