2733
2734
عنوان

اونایی ک تنبلی دارن فقط بیان

120 بازدید | 20 پست

هفت ساله منتظرم 😔امشب وحشتناک دلم بچه میخواد 

انقدر فکر کردم دارم روانی میشم

دکترم گفته یا ای وی اف کن یا بمون طبیعی باردار شی

پول ای وی افم ندارم😔

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه pco خفیفم

شوهرم سالمه 

چاق نیستم مناسبم

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
2731

شده یه شب از فکر اینکه چند ساله تنهایید زجر بکشید

من امشب دلم بدجور گرفته یجوریکه نفسم ب سختی میاد میره

بچه ها منم جز تنبلی تخمدان هستم یا نه 

34 سالمه 

یه سال و خورده ای درمان بی نتیجه 

تخمدان ضعیف 

یه تخمک دارم سایز 14 بزرگتر نمیشه 

به زور امپول میرسه 17 18 

یکی هم باردار شدم سقط شد تازگی...

تخمدان چپ اصلا کار نمیکنه 

راستم فقط یه دونه تخمک 

پریودامم همیشه مرتب سر جا ...

البته تازگی بعد سقط نا مرتبه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

واسه من شدیده دکتر گفته لاغر کن...شمام پیشنهاد میکنم ورزش کنی دکترتو عوض کن عکس از لوله ها بنداز انشالله میشی

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
بچه ها منم جز تنبلی تخمدان هستم یا نه  34 سالمه  یه سال و خورده ای درمان بی نتیجه  ...

خدا بخیر کنه خیلی سخته

خدا کنه بتونیم تحمل کنیم😔

2738
واسه من شدیده دکتر گفته لاغر کن...شمام پیشنهاد میکنم ورزش کنی دکترتو عوض کن عکس از لوله ها بنداز انش ...

ن من اندامم خوبه خیرسرم مربی بدنسازیم

اخرین باری هم ک رفتم دکتر اسفند ۹۷ بود دکترم گفت همه چی خوبه فقط یا ای وی اف یا تحمل😔

خدا واقعا کمکت بکنه عزیزم ایشاالله مامان بشی 

تروخدا اگ یذره دلت گرفت دعام کن 

سه تا امن یجیب واسم بخون از ته ته دلت بخدا خیلی حالم بده امشب

خدا بخیر کنه خیلی سخته خدا کنه بتونیم تحمل کنیم😔

نگران نباش عزیزدل 

منم درکت میکنم 

من یه روزم بدون گریه نمیگذره 

بردار یه لباس بچه بخر بده فقیر نیت کن یا عروسکی چیزی ...

ماهی یه بار اینکارو کن ..

به بچه ت هم بگو دعا کنه زودتر بیاد پیشت ...

خدای ما هم بزرگه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

منم خیلی امشب دلم گرفته.بچه دارم یدونه ولی یه سال منتظر دومیم ولی هنوز نشده.خدا بهت صبر بده من که یک سال نشدم دارم دیوونه میشم وای به حال شما.

منم تنبلی دارم.سه چهار کیلو کم کردم .دارم دارو هم مصرف میکنم 

ن من اندامم خوبه خیرسرم مربی بدنسازیم اخرین باری هم ک رفتم دکتر اسفند ۹۷ بود دکترم گفت همه چی خوبه ...

امپول hcg زدی؟

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
2706