2733
2734
عنوان

مادرشوهر بلای جون مظلوم نما

2115 بازدید | 47 پست

سلام خانوما .. من یه مادرشوهر فوق‌العاده فضول و دخالتگر دارم هرچی هم بهش میگی فایده نداره کلا توی هر موضوعی دوس داره نظر بده دخالت کنه ..حالا بگذریم از اینکه من 3 ساله عروسشم بخاطر وضع مالی شوهرم 3 ساله پیش مادرشوهرم زندگی میکنم توی یه خونه مشترک .. من توی این 3 سال کل طلاهامو فروختم دادم ب شوهرم ک باهاش مغازه بزنه کار کنه . خلاصه توی زندگی از همه چی زدم فقط عید به عید لباس میگریم و اصلا خرید زیاد نمیکنم

مادر شوهر من فوت کرده کاش بودش ...واقعاااااا مث مادر بود برام از وقتی رفته انگار یه چی تز زندگیم کم شده 😞😞😞

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خرج نکردنت عادت کردن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
مادر شوهر من فوت کرده کاش بودش ...واقعاااااا مث مادر بود برام از وقتی رفته انگار یه چی تز زندگیم کم ...

خدارحمتش کنه،هیچی تودنیا بهتر از این نیست که بعداز مرگت به خوبی ازت یاد بشه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

خدا به راه راست هدایتشون کنه اینجور مادر شوهرا رو

واقعا نمیدونم چرا بعضی مادرشوهرا به عروسشون به چشم دشمن خونی نگاه میکنن؟😕

مادرشوهر من از مامان خودم بهتر نباشه بدتر نیست مگه غیرازاینه که خوشی بچه هاشونو میخوان🤔

خدا بهت صبر بده 

تو ی خونه زندگی کردن ناخودآگاه دلخوری پیش میاد 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740

مادرشوهر من میگف طلاهاتو بفروش بده پسرم ماشین بخره(که شب و روزمون معلوم نباشه بشه مسافرکش مادرشوهر پدرشوهر و خواهرشوهر و برادرشوهر هاااا)   😐😐

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
مادر شوهر من فوت کرده کاش بودش ...واقعاااااا مث مادر بود برام از وقتی رفته انگار یه چی تز زندگیم کم ...

خدا رحمتش کنه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خدارحمتش کنه،هیچی تودنیا بهتر از این نیست که بعداز مرگت به خوبی ازت یاد بشه

اره واقعا من هر پنج شنبه براش فاتحه و بعضی وقتا خیرات میکنم ...واقعاااااا همیشه ته دلم میسوزم براش چون برام مادری کرد چون واقعااااا وقتی منو اورد خونش گفت مث دخترمی واقعا مث دخترش بودم

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
اره واقعا من هر پنج شنبه براش فاتحه و بعضی وقتا خیرات میکنم ...واقعاااااا همیشه ته دلم میسوزم براش چ ...

آفرین که شما هم داری خوبیهاش روجبران میکنی،حتما خودت هم عروس خوبی براش بودی عزیزم،منم به لطف خدا مادر همسرم بینهایت خوبه واخلاقش محمدی

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
آفرین که شما هم داری خوبیهاش روجبران میکنی،حتما خودت هم عروس خوبی براش بودی عزیزم،منم به لطف خدا ماد ...

خداروشکــــــر ایشااالله همیشههه باهات خوب باشه و کنار شوهرت بهترین روزا داشته باشین 😘😘😘😘

هفته پیش یه تور مسافرتی 1 روزه بود واسه یه امامزاده .. اکثرفامیلاشون اسم نوشتن منم اسم مادر و خواهرو نوشتم . به مادرشوهر هم گفتم توام بیا اونم گف ن من نمیام خوشم نمیاد خسته میشم ..ب شوهرم گفتم حتما من میرم مامانت نمیخاد بیاد چون مامانش و اکثر فامیلای مادرشوهرم میومدن و غیر ممکن بود مادرشوهر من نیاد اونم گفت مامانم میاد بیاد نمیاد هم ب جهنم تو با مامانت اینا برو خوش باش . گفتم شاید بخاطر پولشه تو پول اونم بده من حساب کنم ببینم میاد یا ن . ک طبق معمول حدسم درست بود و خانوم بعد اینکه من پول ثبت نامشو دادم قبول کرد ک بیاد

خب لابد نداشت خوب کاری کردین ثواب داشت

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!