2733
2734
دبی هست و دکتر زنانش نبوده دکتر عادی بهش داده بخوره عوارض نداره ظاهرا گلوش چرک کرده
نه نداره منم سرما خوردم دکتر بهم داد
آموکسی سیلین ساده
تازه دکتر گفت اگه تب کنی و عفونت وارد بدنت بشه واسه نی نی بده نه اینکه قرص مخوری
بمنم استامینافون ساده و اموکسی داد
مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا وقت و هزینه زیادی صرف می کردند اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت توی بدن مادر برا جنین خطرناکه حتما آموکسی رو بخوره
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
2731
یعنی شاهکارن بعضیا
دکتر میگه بخوره اون وقت شما اومدی اینجا از مردم میپرسی
پاشواز کنار ساحل بسه هر چی گریه کردی دوباره بیا تو میدون حالا تو مرد نبردی.......با امیدی مضاعف به روحانی رای میدم حماسه رو من وتو میسازیم هموطن
2740
مشکلی نیست
من آزیترومایسیین و سفکسیم هم خوردم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
در کنار قرص تا می تونه شربت لیموترش تازه و عسل بخوره. لسمو شیرین و پرتقال. اگه سرفه داره حریره بادوم خوبه. بخور بده. استراحت کنه. سوپ بخوره. من 3 ماه اول اینطور شدم می گفتن چون اندام حیاتی بچه داره شکل می گیره قرص نخورم فقط اموکسی چند تا خوردم. یه چیزی نذر کنه که زودتر از تنش بره بیرون. شاید بدنش ضغیف شده باشه این 2 ماه باقیمونده را خیلی رعایت کنه. با ماسک بره بیرون با کسی روبوسی نکنه. تو خونه هم بخور سرد بذاره. انشالله که خوب شه زوووووود. بهش بگو وقتی می ره زایمان برای من هم دعا کنه!
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم اما او قرنهاست که خداست .... پس ارام باش