2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت ولی آزمایش بتا منفی

554 بازدید | 32 پست

بچه ها تو پست قبلیم عکس بی بی چکم هست ولی آز خونم منفی شد...آزمایشگاه گفت شده صفر...به قدری گریه کردم که حد نداره...لعنت به هرچی بی بی چک...

خدایا ثمره عشقم رو در پناه خودت حفظ کن😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااااا بیبی چکت که کامل مثبت بود چرا اینجوری شد؟ مارکش چی بود؟چن روز عقب انداخته بودی؟

مارکش یادم نمیاد امروز ۱۰ روزه عقب انداختم عزیزم. واسه همینه اعصابم بهم ریخت...

کاملا مثبت بود که 

یه بی‌ بی دیگه بزن اگه مثبت بود

برو یه ازمایشگاه دیگه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
ازمایشگاهی که ازمایش دادی ازمایشگاه خوبیه؟؟؟

والا چون نزدیک خونه بود رفتم. جای خوب از خونه ما دوره... شوهرم نه اجازه میده تنهایی برم نه همراهیم میکنه.

مارکش یادم نمیاد امروز ۱۰ روزه عقب انداختم عزیزم. واسه همینه اعصابم بهم ریخت...

عزیزم گاهی ازمایشم نشون نمیده اشتباه میکنه بنظرم برو سونوشایدنشون داد اگرم نبودی آمپول بزن دیگ پری بیاد شاید بخاطر اقدام ک پری عقب افتاده رحمت یجوارایی واکنش نشون داده

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
والا چون نزدیک خونه بود رفتم. جای خوب از خونه ما دوره... شوهرم نه اجازه میده تنهایی برم نه همراهیم م ...

خب احتمال اشتباه هم هست

بی بی چکت هم خیلی پررنگه

جای معتبر و خوب ازمایش بده

برای یکی هم همین اتفاق افتاده بود

دوسه بار ازمایش داده بود منفی

ولی بی بی چکاش همه مثبت

بهش گفتن برو ازمایشگاه خوب ازمایش بده

رفت و نشون داد بارداره

راستی من ی بار اینطور شدم که آزمایش منفی بود و من باردار بودم که باعث سقط جنینم شد

عزیزم انشاالله خدا این بچه رو سالم نگه داره برات.

عزیزم گاهی ازمایشم نشون نمیده اشتباه میکنه بنظرم برو سونوشایدنشون داد اگرم نبودی آمپول بزن دیگ پری ب ...

والا من یکساله در حال اقدامم هیچ بی بی چکی مثبت نشد.فقط این دفعه اینجوری شد

2706