2733
2739
عنوان

تخمک گذاری کمک کنید سونو دادم

1074 بازدید | 49 پست

سلام دوستان ماه چندمه اقدامم  البته عفونت داشتم رفتم دکتر خوب دارو داد حل شد گفت این ماه اقدام نکن ماه بعد بیا گفتم پسر میخوام خدا بخواد گفت فلان روز بیا  دیروز رفتم گفت برو سونو رفتم  گفت ساعت ۵ تا ۷ عصر این آمپولو بزن فردا شب که امشب میشه اقدام کن ولی دیروز که امپول زدم نه ترشح نه تیرکشیدگی و... 

فولیکول سمت راست خیلی بزرگ از حده وا گه آمپول رو نمیزدی ممکن بود کیست بشه فولیکول سمت راست هم خیلی کوچیکع...من شنیدم ک اگ اسپرم با فولیکول سمت راست لقاح بشه بچه پسر میشه

میشه برای حل مشکلم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۳۶ ساعت بعد از تزریق تخمک آزاد میشه ،منم الان ۱۱ روزه زدم از فرداش زیر شکمم درد گرفت خیلی  دردش شدید بود تا روز به روز دردش کمتر شد ولی هنوزم درد خفیفی دارم ،سینم درد می‌کنه ،تکرر ادرار دارم ،دو سه روزم حالت تهوع شدید داشتم ،نفخ دارم ،کمر درد دارم ،حالا نمی‌دونم عوارض امپول یا باردارم !!

۳۶ ساعت بعد از تزریق تخمک آزاد میشه ،منم الان ۱۱ روزه زدم از فرداش زیر شکمم درد گرفت خیلی  دردش ...

منم هفته پيش زدم همه اين حالتها رو داشتم 

فكر كنم عوارض امپوله 

خدا كنه مامان شده باشيم 😊😊

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
منم هفته پيش زدم همه اين حالتها رو داشتم  فكر كنم عوارض امپوله  خدا كنه مامان شده باشيم ...

انشالله عزیزم،من ماه دوم اقدامم خیلی میترسم مثل بچه اولم طولانی بشه ،بچه اولمم بعد از ۱۱ ماه با دارو و آمپول باردار شدم 

2738
آمپول زدی بار دار شدی؟ پسره؟ 

آره من آمپول اچ ام جی زدم و ی پسر دارم ،ولی این بار اچ سی جی زدم ،دکترم گفت چند تا فولیکول بالغ داری و آزاد میشه نیازی به آمپول نیست ولی من گفتم میترسم آزاد نشه برام تجویز کن ،اولین باره اچ سی جی میزنم 

2706