2733
2734
عنوان

سلام واقعا به کمکتو ضرورت دارم

70 بازدید | 11 پست

امشب مامان اینا میخوان بیان بعد یک سال خونم

میخوام کباب تابه ای هم‌درست کنم یک و نیم کیلو سینه مرغ دارم نمیدونم چه مقدار پیاز ووووو اضافه کنم تا که خیلی ابدار و خوشمزه بشه میخوامم خیلیی خوب بشه یه با پخته کردم خیلی سفت شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار پخته کردی چهارشنبه جان😁

خب چه کاریه،،،یه چیز دیگه که توش مهارت داری بپز

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
اصلا به خوشمزگی گوشت نمیشه منم میپزم اغلب سفت میشه

عزیزم برنج و گوشت گوسفند و قیمه و بادنجون هم درست کردم میخوام کباب تابه ای باشه ولی نمیدونم چطور سفت نشه اب پیاز رو هم بریزم توش؟؟

2738
بنظرم دوتا مرغ سوخاری بگیر برنجم خودت درست کن بازرشکو زعفران و...تزئینش کن ماستو سبزیجات بخر یع قرمه ...

عزیزم برنج و گوشت گوسفند و قیمه و بادنجون هم درست کردم میخوام کباب تابه ای باشه ولی نمیدونم چطور سفت نشه اب پیاز رو هم بریزم توش؟؟

عزیزم برنج و گوشت گوسفند و قیمه و بادنجون هم درست کردم میخوام کباب تابه ای باشه ولی نمیدونم چطور سفت ...

غذا های کامل و خوبی داری

نوش جان

من آب پیاز رو نمیگیرم ولی در کل به خاطر نوع بافت گوشت مرغ کباب تا به ایش به لذیذی  و نرمی گوشت نمیشه 

اگر مهمان هات دوست دارن درست کن 

اگر هم میتونی یگم گوشت چرخ شده ی قرمز بهش اضافه کن که یه ریزه چرب بشه

عزیزم برنج و گوشت گوسفند و قیمه و بادنجون هم درست کردم میخوام کباب تابه ای باشه ولی نمیدونم چطور سفت ...

من پرسیدم از ی گروه اشپزی دوعد پیاز متوسط 

من شخصا ابشو جدا نمیکنم