2733
2734
عنوان

بهترین هر کس....

93 بازدید | 16 پست

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره!!!یه زوج جوون دیدین نگین"عه تو که از همسرت سرتری"دوستتون یه لباس خرید"نگید رنگ بهتر نداشت"و.... بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن،کاری نکنیم اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونه بزنن،،،تو زندگی آدما همیشه مرزهای باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری،بین احترام و چاپلوسی،بین اعتماد بنفس و خودشیفتگی....این مرزها تعیین کننده بزرگی آدماست یادشون بگیریم....

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2728

بخدا خسته شدم از بس دارم جواب پس میدم واسه باردار شدنم،چرا انقد راحت به خودمون اجازه دخالت میدیم یا اجازه دل شکستن بابا اگه احازه میخاستم قبلش میومدم ازت اجازه میگرفتم😕😕😕

متاسفانه یک سری ادمها هستند که فکر میکنن خودشون هر نظری که دارن درسته و بقیه هم باید طبق نظر اونها باشن و متاسفانه شعور ندارن این جمله بالایی را درک کنن

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
بخدا خسته شدم از بس دارم جواب پس میدم واسه باردار شدنم،چرا انقد راحت به خودمون اجازه دخالت میدیم یا ...

ارزش ناراحتی ندارن 

ارزش ناراحتی ندارن 

نه ولی چطور به خودشون اجازه میدن تا آدمو میبینن به جای تبریک برمیگردن میگن من که بهت گفته بودم بچه نیار چرا اوردی 

2738
نه ولی چطور به خودشون اجازه میدن تا آدمو میبینن به جای تبریک برمیگردن میگن من که بهت گفته بودم بچه ن ...

میدونی گاهی ما ادمها به دیگران چراغ سبز نشون میدیم ،باهاشون درد دل میکنیم ازشون کمک میخوایم  ،حرفای زندگیمونو بهشون میگیم عمومی میشه ،اونام فکر میکنن دیگه میتونن تو هر زمینه ای برای ما تصمیم بگیرن نظر بدن

دوستان واقعااا عمق این جمله رو درک کنیم هرچیزی دیدیم لزوما نباید نظر بدیم ما فقط میتونم تبریک بگیم یا اگه نخاستیم تبریک نگیم ولی نظر ندیم انقد راحت دخالت یا دل نشکنیم 

میدونی گاهی ما ادمها به دیگران چراغ سبز نشون میدیم ،باهاشون درد دل میکنیم ازشون کمک میخوایم  ،ح ...

بخدا که من چراغ سبزیم نشون ندادم،باورت نمیشه تا منو دیده که حالت تهوع داشتم و حالم خوب نبود برمیگرده میگه من که بهت گفتم بچه نیار شاید بیش از 15بار این جمله رو تکرار کرد،تبریک که نگفت هیچ تازه الونم بود چرا بچه اوردی من باید به این چی بگم آخه 

بخدا که من چراغ سبزیم نشون ندادم،باورت نمیشه تا منو دیده که حالت تهوع داشتم و حالم خوب نبود برمیگرده ...

توام بخند بگو عزیزم دفعه بعدی حتما باهات مشورت میکنم  بعد برو اونور 

والا جواب این ادمارو باید اینجوری داد

توام بخند بگو عزیزم دفعه بعدی حتما باهات مشورت میکنم  بعد برو اونور  والا جواب این ادمارو ...

واقعنم باید جوابشونو مثل خودشون داد،به قول همسرم نه اونا میخان بچه رو بزرگ کنن نه اونا میخان خرجشو بدن من موندم چرا انقد حرص میخورن بخدا از بس جواب دادم خسته شدم شاید دلیل خودمو داشتم واسه بارداری به کسی چه آخه من نمیفهمم

واقعنم باید جوابشونو مثل خودشون داد،به قول همسرم نه اونا میخان بچه رو بزرگ کنن نه اونا میخان خرجشو ب ...

یکی نیس بگه آخه پیاز من میخورم تو دیگه چرا میسوززززی

یکی نیس بگه آخه پیاز من میخورم تو دیگه چرا میسوززززی

چه تیکه باحالی😂😂😂آخه من انقد لالم که بلد نیستم مثل خودشون تیکه بندازم ای خداااا😕😕😕

2706