2733
2734
عنوان

چرا اینقدر تفکرات پوسیده؟!

243 بازدید | 23 پست

شما هم دیدین افرادی رو که مخالف اینن که برادر با خواهرش خیلی صمیمی باشه؟

پدری که وقتی قراره با مادر برن سفر،به خاطر اینکه برادر با خواهر تنهان با هم،سفرو لغو میکنه

این چه تفکریه

واقعا دوتا انسان عاقل و بالغ اینیدر ترسناکه تنها بودنشون با هم؟

یعنی به رابطه ی خواهروبرادری ابنا هم باید گند بزنین؟

خب تو که ذهنت خرابه و همه رو به کیشخودت میپنداری،چرا به فکر عواقب  این رفتارای مژخرفت نیستی

مخاطبم پدر خونوادست!

ممنون میشم نظراتتونو بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دست خودشون نیست الان ببینی داستان زیادشده درباره خواهربرادرنه تنهاخواهربرادردیگه نمیشه نه به محرمش نه به نامحرمش اعتمادکرد

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

بين چند وقت پيش يه تاپيك بود از كاربري كه توسط برادر خودش مورد ازار و اذيت جنسي قرار ميگرفت.خيلي دردناك بود.دختر داشتن خيلي مسيوليت سنگينيه.دنيا خيلي بد شده

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات

هر کی بالاخره یه تفکری داره دیگه...چه میشه کرد

💓راهنما:تیکر بارداری نیست تیکر حل مشکلاتمون و رسیدن به اهدافم و روزای خوب ایشالا اگه خدا بخواد😁میشه تو هم برای مشکلاتمون و اینکه به اهدافم  برسم صلوات بفرستی دوستم🙏🏻❤️  امضا:صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند؛اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد.جای دوری نمی‌ رود!یک روز همین نزدیکی‌ها،لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت، شاید خیلی زیباتر... 
بين چند وقت پيش يه تاپيك بود از كاربري كه توسط برادر خودش مورد ازار و اذيت جنسي قرار ميگرفت.خيلي درد ...

من فکر نمیکنم تفاوتی بین مسئولیت دختر داشتن و پسر داشتن باشه.هردو یک اندازه مهم و سنگینن

متاسفانه تو جامعه و عرف ما،دخترا تو خونواده خیلی زیر ذره بینن..باید پاک و خوبو با حجبو حیا تربیت شن

ولی ایا واقعا اینقدر که تاکید داریم رو تربیت دخترا،واسه پسرا هم نگرانیم؟

نه!!چون معتقدیم دختر داشتن مسئولیت سنگین تریه...

خیلی احمقانست

و زمینه ساز اشتباه

وقتی جلوی جریان آبو میگیری و به هر طریقی محدودش میکنی، بالاخره یه روزی سد میشکنه و سیل همه چیزو با خودش میبره

وقتی مادر و پدر به بچه ای که خودشون تربیت کردن اطمینان ندارن و بهشون به چشم یک هوس و نیاز سرگردان نگاه میکنن

وقتی انقدر وضع جامعه خرابه

از وضعیت باقی چیز ها چه توقعی میشه داشت؟؟ 

من فکر نمیکنم تفاوتی بین مسئولیت دختر داشتن و پسر داشتن باشه.هردو یک اندازه مهم و سنگینن متاسفانه ت ...

عزيزم من خودم از نگاههاي سكسيستي متنفرم.ولي شرايط الان جامعه فوق العاده مسمومه.دختر بچه و پسر بچه هر دوتا بايد كنترل بشن.اموزش داده بشن و روي عملكردشون نظارت باشه.كلا پدر و مادر شدن مسيوليت سختيه.اصلا نميشه پدر و مادر هارو بخاطر كنترل كردنشون سرزنش كرد خصوصا با اين اتفاقا و حوادثي كه تو حامعه ميفته.داستان هاي ازار جنسي ٧٠ درصد مربوط به محارم هست.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
من فکر نمیکنم تفاوتی بین مسئولیت دختر داشتن و پسر داشتن باشه.هردو یک اندازه مهم و سنگینن متاسفانه ت ...

بعد که حرفش میشه میگن دختر مرواریده باید تو صدف باشه

پس تکلیف جنس مذکر چیه؟

هر عملی که خواست مرتکب بشه و نهایتا بعد ازدواج همسرشو محدود کنه...

جریانات بزرگ، از همین تفکرات کوچیک شروع میشن...

بعد که حرفش میشه میگن دختر مرواریده باید تو صدف باشه پس تکلیف جنس مذکر چیه؟ هر عملی که خواست مرتکب ...

دقیقا

چرا راه دور بریم..تو خونواده ی خودم پسر خونواده حق داره با دختری که اصلا ما نمیدونیم کی و کجا اشنا شده،قبل ازدواج و محرم شدن(که اگه واقعا کار بکشه به اونجا!) چند روز تو یه خونه تنها بمونن!

پسر میتونه دخترو با خودش به سفر خونوادگی ما بیاره و صرفا این عنوان با شوخی ابیان میشه تو خونواده که باید ادمارو تو سفر شناخت!

ببین..من نمیگم قراره برم با پسری دوست شم..نمیگم میخوام با یه پسر غریبه تو یه خونه تنها بمونم..یا برم سفرو هزارتا چیز دیگه

فقط میخوام حقشو داشته باشم!

همونطور که تو خونواده ی خودمون پسر این حق رو داره و به نحو احسن ازش استفاده میکنه!

مسخرست..خیلی خیلی مسخرست که تو گفتار دم از حجابو محرمو نا محرم بزنیم...موقع عمل پسر تکلیفش با دختر جداست!

عزيزم من خودم از نگاههاي سكسيستي متنفرم.ولي شرايط الان جامعه فوق العاده مسمومه.دختر بچه و پسر بچه هر ...

این آمار از کجا اومده؟

اصلا فرض کنیم آمار درسته

ما وقتی اینو میدونیم نباید رو تربیت بچه هامون بیشتر وقت بذاریم؟

اگه بچه عملی مرتکب میشه

چه خوب و چه بد

بیشتر از هر چیز دیگه ای (بخصوص فضای جامعه) تربیت اونه که این عمل رو توجیح میکنه

منه مادر

منه پدر

وقتی میدونم شرایط و اوضاع چیه

سعی میکنم ورق رو به نفع فرزندم برگردونم

درست تربیتش میکنم

محدودش نمیکنم...

باور کنید سراغ دارم که فرد جلوی برادرش چادر سرش میکنه...

خب این اشتباهه

معلومه که محدودیت باعث کنجکاوی میشه

معلومه که کنجکاوی باعث وسوسه میشه...

و همینطور این روند ادامه پیدا میکنه...

برعکس باور خیلیا که فکر میکنن محدود کردن نتایج بهتری رو به دنبال داره