2737
2739

عزیزم من تو مجردیم اونجوری بودم البته تا قبل بارداریم هم بود اگا خودش رفع شد شدید نبود ولی خوب قبل خواب اذیت بودم

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پای قراری چیه ریگه

یعنی پاهات و دوست داری مدااااام تکون بدی اصلا دست خود ادم نیست اینقدر تکون میدی تا بلخره خوابت ببره

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...

من فقط وقتی عصبیم یا استرس دارم! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

من مامانم  و یکی دوستام دارن اگه راه حلی داشتید به منم بگید خیلی اذیت میشن 

مامانم بالاتر از قوزک پاشو با باند سفت  میبنده اروم میشه ولی خوب همش که نمیشه یه باند به پاش باشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
چقدر بده خدا صبربده

الان خدا رو شکر خوب شدم شوهر و بچه همچین میکنن ادمو وقتی برا سندرم مندرم نمیزارن😂😂

2738