2733
2739

دوستان من یک مهمانی در پیش دارم و میخوام میز عصرونه بچینم یکی از چیزهایی ک مد نظرم هست اینه ک مینی ساندویچ بزارم سر میز ولی مشکل اینه ک مثلا سوسیس یا همبرگر اگر سرد بشه طعمش بد نمیشه ؟؟

منو مد نظرم اینه 

مینی ساندویچ

دسر تکنفره (پاناکوتا و ژله میوه ای)

کیک مرغ

ته چین تکنفره 

شات میوه

سابله کیک

شات کشک بادمجان 

اگر نظری دارید بگید ممنون میشم 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ته چین تک نفره  خودت با برش تک نفره میکنی یا تو ظرفهای کو چک تک نفره درست میکنی؟

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2738
نه تو قالب مافین درست میکنم تو فر تکنفره میشه 

خیلی خوبه یاد قالب مافین نبودم 

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
نه عزیزم فقط خیلی علاقه به اشپزی دارم اگر دوست داشتی بگو اینستامو بهت بدم اونجا عکسام هست

به من میگی

خدایا بحق شش ماه    کربلا  خودت نگهداش باش سلامتی همه نی نی ها به حضرت علی اصغر ___صلوات___
به من میگی

سلام عزیزم من الان پیامتونو دیدم

پیج قبلیم بسته شده الان تعداد زیادی عکس توی پیجم نیست ولی بهرحال ادرس رو میذارم دوست داشتی تو خصوصی پیام بده فرات بفرستم

...
سلام عزیزم من الان پیامتونو دیدم پیج قبلیم بسته شده الان تعداد زیادی عکس توی پیجم نیست ولی بهرحال ا ...

کو نمیبینم

خدایا بحق شش ماه    کربلا  خودت نگهداش باش سلامتی همه نی نی ها به حضرت علی اصغر ___صلوات___
2706