2733
2739
عنوان

دوستان تبریزی میاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 30 پست
امیدوارم بهت خیلی خوش بگذره عزیزم.😘😘😘😘 امسال بیای میگی هر سال برم 😜😜😜😜

حتما همینطوره رسم مهمانوازی وجاهای دیدنی تبریز زبانزده ولی تاحالا قسمت نشده بود بیایم ،قربون لطفت 😘

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه حرفیه ؟؟ من ترک نیستم  و چندین ساله اینجا زندگی میکنم  ..  همیشه جوابمو دادن&n ...

واقعاااااااااااا

من دوست صمیمی ام اونجا دانشجو بود

پدرش درآمد

ختی اسنادش بهش گفته بود ترکی یاد بگیر پاست کنم

من یسال زندگی کردم

سی سال پیر شدم

نمیدونم شاید شما خیلی خوش شانس بودی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2731
حتما همینطوره رسم مهمانوازی وجاهای دیدنی تبریز زبانزده ولی تاحالا قسمت نشده بود بیایم ،قربون لطفت 😘

عزیزمی😘😘😘😘😘

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
عزیزم من نمیخوام ناراحتتون کنم. منظورم این بود ک هر کی گفته برو ترکی یاد بگیر بیا کارش خیلی اشتباه ...

بله گل من

خوشحالم کردی که این طور فکر میکنی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
بله گل من خوشحالم کردی که این طور فکر میکنی

عزیزی😘😘😘😘

من از بابت اون طرف ک اینو گفته معذرت میخوام

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
اگه ترک زبان هستید که هیچی وگرنه تو هر مغازه ای برید میگن برو ترکی یاد بگیر ما سر یه آدرس اسیر بود ...

ناراحت نشو دوستم توهمه جای دنیاآدم خوب وبد هست ومختص شغل ومکان ولباس خاصی نیست،انشاالله دیگه پیش نیاد

2740
عزیزی😘😘😘😘 من از بابت اون طرف ک اینو گفته معذرت میخوام

فدات 

😘😘😘😘

عزیزم من نمیخوام ناراحتتون کنم. منظورم این بود ک هر کی گفته برو ترکی یاد بگیر بیا کارش خیلی اشتباه ...

آفرین به این دیدگاه وطرز فکرت،💖

ناراحت نشو دوستم توهمه جای دنیاآدم خوب وبد هست ومختص شغل ومکان ولباس خاصی نیست،انشاالله دیگه پیش نیا ...

انشالله به شما خوش بگذره

بیای بگی😘🤨

تنتون سلامت لطف داری عزیزم،ماتهرانیم فوق العاده گرمه،یعنی شب درحد یه سوییشرت بهاره کفایت میکنه؟

اره گلم دیگه اونقدرم سردنیست که براحتیاط بردار چون از جای دیکه میای تا خیالت راحت بشه .

همه زندگیم پسرمه 
آفرین به این دیدگاه وطرز فکرت،💖

عزیزمییی جااانم❤❤❤

2706