2737
2734
عنوان

دوستان تبریزی میاین؟

110 بازدید | 30 پست

ماقراره انشاالله چند روز بیایم تبریز،دوتاپسر کوچیک دارم که نمیدونم لباس گرم یا آستین بلند نیاز هست براشون بردارم یانه؟اگه موردی هست که باید رعایت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید،تشکر😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

سلام عزیزم .خیلی خوبه ک میای تبریز باعث افتخاره.

خوش اومدی

فقط اینو بدون گرمه گرمممممم

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ترک زبان هستید که هیچی

وگرنه تو هر مغازه ای برید میگن برو ترکی یاد بگیر

ما سر یه آدرس اسیر بودیم

فارسی بلد بودن ها 

نگفتن 

اینه فرهنگشون

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2728
سلام عزیزم .خیلی خوبه ک میای تبریز باعث افتخاره. خوش اومدی فقط اینو بدون گرمه گرمممممم

لطف داری گلم اولین باره میایم تبریز خیییلی خوشحالم دوستم،ممنون از راهنماییت😍

سلام عزیز . انشاله به سلامتی بیاین و کلی بهتون خوش بگذره.. هوای الان تبریز گرمه نیازی به لباس گرم نیست  حتی این دو سه روزه  گرمتر از روزای قبل هم شده ... با خیال راحت بیاین و بگردین 

اگه ترک زبان هستید که هیچی وگرنه تو هر مغازه ای برید میگن برو ترکی یاد بگیر ما سر یه آدرس اسیر بود ...

عزیزم اصلا هم همچین چیزی نیس.

هرکی اینو گفته کارش اشتباه بوده

فرهنگمون هم خیلی خوبه 😌😌😌

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2738
من تبریز  نیستم ولی اصالتا اونجایی ام ن گرمه همون لباسهای مناسب تابستون خوبه گاهی شبا سردمیشه

ممنون عزیزم لطف کردی جواب دادی

عزیزم اصلا هم همچین چیزی نیس. هرکی اینو گفته کارش اشتباه بوده فرهنگمون هم خیلی خوبه 😌😌😌

کسی نمیگه ماست من ترشه

کسی هم به من نگفته 

من تجربه کردم

انشالله که این طور نباشه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
سلام عزیز . انشاله به سلامتی بیاین و کلی بهتون خوش بگذره.. هوای الان تبریز گرمه نیازی به لباس گرم نی ...

ممنون گلم لطف کردی خیالم راحت شد😘

لطف داری گلم اولین باره میایم تبریز خیییلی خوشحالم دوستم،ممنون از راهنماییت😍

امیدوارم بهت خیلی خوش بگذره عزیزم.😘😘😘😘

امسال بیای میگی هر سال برم 😜😜😜😜

اگه ترک زبان هستید که هیچی وگرنه تو هر مغازه ای برید میگن برو ترکی یاد بگیر ما سر یه آدرس اسیر بود ...

این چه حرفیه ؟؟ من ترک نیستم  و چندین ساله اینجا زندگی میکنم  ..  همیشه جوابمو دادن  و مشکلی نداشتن تازه کلیم خودشونو به زحمت میندازن که فارسی حرف بزنن و کارتو راه بندازن 

قدمت روچشم عزیزم هواگرمه فقط شبا یکم سرده

تنتون سلامت لطف داری عزیزم،ماتهرانیم فوق العاده گرمه،یعنی شب درحد یه سوییشرت بهاره کفایت میکنه؟

کسی نمیگه ماست من ترشه کسی هم به من نگفته  من تجربه کردم انشالله که این طور نباشه

عزیزم من نمیخوام ناراحتتون کنم.

منظورم این بود ک هر کی گفته برو ترکی یاد بگیر بیا کارش خیلی اشتباه بوده.

درضمن ما هممون ایرانی هستیم فرق نمیکنه ترک فارس لر ههمون عین همیم 

2706