2737
2734
عنوان

خانم های متاهل بیاید این متنو بفرستید برای شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 79 پست
🌹 براى اينكه خانه‌اى، خانه باشد بايد كسى مدام در آن راه برود بايد يكى باشد كه ظرف‌هاى كثيف ر ...

الان نتیجه رو اعلام میکنم جواب بده اگر 🤗

داستان زندگیمو گذاشتم اگه‌دوست داشتی یه سر بزن 🤗تاپیک اول و سوم 🙏🏻😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا شوهر منکه اصلا نمیخونه ها خدایی مینویسه دوستت دارم 

حالا ازش میپرسم اصلا فهمیدی چی گفتم میگه اره دگ تهش دوستت دارمه ولش کن حالا شام چی داریم زووود گشنمه ها 😐

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2731

یه خورده حالت منت گذاشتن داره. برای این که آدم از مادرش تشکر کنه خوبه ولی برای همسر فرستادن چندان جالب نیست. بیچاره ها اونها هم از صبح تا شب خودشون رو باد نمیزنن که. کار میکنن دیگه. تو این وضع اقتصادی خرج زندگی رو درمیارن و به اندازه کافی تو فشار هستن

الان نتیجه رو اعلام میکنم جواب بده اگر 🤗

مهم اینه کمی هم پی ببرن ما خانما چقدر زحمت میکشیم

بعضی اقایون فکر میکنن راحته کارای خونه

جواب هم اگر داد بفرست چه کلامی چه حضوری

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2740
🌹 براى اينكه خانه‌اى، خانه باشد بايد كسى مدام در آن راه برود بايد يكى باشد كه ظرف‌هاى كثيف ر ...

شوهر منکه اصلا نمیخونه اینو

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

شوهرم تل نداره ک متنو بدم طولانیه با اس نمیشه.

ولی کلا خوشم نمیاد بگم قدر دان اینها باش! طفلی خودش قدر میدونه. کلا دوس ندارم چیزیو دیکته کنم ب همسرم.

محبت دلیه خودش حس بهتریه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706