2737
2739

امروز دکتر بهم گفت ای وی اف، میخام ببینم هزینه اش چقدر میشه

ازمایش های اولشو مثل سل و هپاتیت و اینا بیمه تکمیلی قبول میکنه؟

داروهاشو چی؟

و پولی ک مرکز میگیره جدای سنو و ایناست

توروخدا یکی بیاد کامل برام توضین بده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

لینک گروه مادران آینده

https://t.me/joinchat/AVLHEQ7Lr5M5whvnqRYugA

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

لینک گروه اطلاعات در مورد ناباروری و استفاده از تجربیات دوستان قمی و دیگر عزیزان

👆👆👆👆👆👆👆

در صورت درست نبودن لینک به ادمین مراجعه کنید

لینک کانال اعضا

doostan1010@

ارتباط با ادمین

fmsmts@

عزیزم انشاالله که خیلی زود نتیجه بگیری😍

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم اكه متوني دولتي برو هيج فرقي با خصوصي ندارد.من مشهدم دولتي رفتم كل هزينه با داروهام پنج تومان شد الحمدالله بار دوم انتقالم مثبت شدم🥰🥰

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزيزم اكه متوني دولتي برو هيج فرقي با خصوصي ندارد.من مشهدم دولتي رفتم كل هزينه با داروهام پنج تومان ...

دولتی مثل بیمارستانا؟

خیلی مشکل مالی ندارم الانم نوینم میگه ۷ تمن

حتما با داروها میشه ۸

برا ۳تمن دیگه ارزش نداره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
دولتی مثل بیمارستانا؟ خیلی مشکل مالی ندارم الانم نوینم میگه ۷ تمن حتما با داروها میشه ۸ برا ۳تمن ...

اها پس خوبع مشكل نداري برو خصوصي اكر مشهدي برو ارمغان خصوصيه

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2740
اها پس خوبع مشكل نداري برو خصوصي اكر مشهدي برو ارمغان خصوصيه

تو مشهد ارمغان حرف اول میزنه؟؟؟ خبر نداری؟ نوین الان میرم ولی میخام عوضش کنم

تو مشهد ارمغان حرف اول میزنه؟؟؟ خبر نداری؟ نوین الان میرم ولی میخام عوضش کنم

نمدونم بخدا حرف اول ميزنه يا نه...ولي يكي از دوستام رفت ارمغان بار اول باردار شد...اونم نوين رفته بود نتيجه نكرفته بود....تو جرا مخاي نوين عوض كني؟؟

معمولا بستگی به بیمه تکمیلی و نوع قرارداد داره من ای یو ای کردم تا قرون آخر وهمه داروها و سونوهارو دادن بیمه آسیا بود ولی حیف که نگرفت الان منتظر ای وی افم

نمدونم بخدا حرف اول ميزنه يا نه...ولي يكي از دوستام رفت ارمغان بار اول باردار شد...اونم نوين رفته بو ...

میدونی دلم باهاشون نیست، خیلی بی نظمن، فقط دفعه اول دکتر منصوری ویزیتت میکنه بعدش دیگع هیچ، دکترای دیگه ای ویزیت میکنن ک بدرد بخور نیستن

حتی برای برنامه هات با منصوری مشورتم نمیکنن

خوب این چی شد دیگه.

حرفاشون باهم یکی نیست

یکیشون میگه شوهرت عمل نکنه یکی میگه نه حتما باید عمل کنه

ی بارم باهاشون دعوا کردم

اها پس عوض كن بابا...بنظرم ارمغان بهتره برو ارمغان