2752
2734
واسه دختر قبلش سیده میاد یا بعدش سادات؟

اتفاقا سوال منم هست

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اغلب بعدش خود ثبت احوال میپرسه که چجوری میخوای

اها پس اینطوره 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
اینم حرفیه.ولی قشنگتره که اسامی کشور خودمون رو هم دوست داشته باشیم.بیشتر اسما عربی و غربیه.حیف نیست ...

ببین عزیزم بنظر من واسه انتخاب اسم نباید متعصبانه برخورد کنیم هر اسمی ک آوا و معنی زیبایی داشته باشه صرف نظر از ریشه ش میتونه انتخاب خوبی باشه

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2731
نه ولی انتخاب اسم واقعا سخته فقط پسراولم آسون بود چون از زمان مجردی عاشق اسم علی بودم پسرم هم شب ...

چه خوب،خدا نگهش داره عزیزم.

منم میخواستم بزرگه رو بذارم امیر علی اما روزی که بدنیا اومد به دلم افتاد بذارم محمد.البته امیر محمد.که هم لقب امام علی باشه داخل اسمش و هم محمد.

ببین عزیزم بنظر من واسه انتخاب اسم نباید متعصبانه برخورد کنیم هر اسمی ک آوا و معنی زیبایی داشته باشه ...

👍

از دهکده خونین، از حمله آپاچی ******* یک کوه جسد ماند و یک مشت 《تماشاچی》 ******* که سوخت و ساکت ماند********* با فاجعه بارآمد********** هی فصل زمستان شد، ********** هی گفت بهار آمد********** دندان به جگر داد و آرام لبش را دوخت***** با پای خودش پای هر چوبه دار آمد********* سر خوش شده از تاول معتاد به هر لخته********** در خشم نمکدان ها با زخم کنار آمد********* دنیا به درک رفت و دِه بی سر و سامان شد******** سهم من و تو از آن یک سفره بی نان شد...
خب عزیزم شما چجوری میخوای؟

فکر کنم بعدش زیباتره

من خودم زهراسادات

یا فاطمه سادات دوس دارم

ولی قرارمون این بود که اسم دختر باباش انتخاب کنه

امیدوارم این دو رو تو گزینه هاش قرار بده  

فکر کنم بعدش زیباتره من خودم زهراسادات یا فاطمه سادات دوس دارم ولی قرارمون این بود که اسم دختر با ...

هردوتاش خیلی قشنگه اصلا میدونی بنظر من سید و  سادات ک میاد کنار اسم خیلی زیباتر و خوش آهنگ تر میکنه اسمو

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....