2737
2734
عنوان

مامان‌های قمی بیاید لطفا

915 بازدید | 118 پست

سلام عشقا

میخواستم تجربه‌تون رو از زایمان بدونم. برای زایمان طبیعی کدوم بیمارستانو پیشنهاد میدید؟ دلیلش هم بگید.

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قم زایمان نکردم ولی دخترای فامیل همه ایزدی بودن وراضی بودن

جدی؟ چه خوب

دانشجوها که معاینه نمیکنن؟؟

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2728
من فعلا بچه ندارم ولی تعریف گلپایگانی و خیلی شنیدم

عزیزم گلپایگانی خصوصیه؟

من بیمارستان شهدا زایمان کردم چون تازه ساخت هست خیلی تمیزه اتاق درد و زایمان خصوصیه هر اتاق هم یه ماما خصوصی داره منکه خیلی راضی بودم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738
چون میگن ایزدی زایمان بدون درد داره

همشون بدون درد زایمان طبیعی کردن؟؟؟

چه عالی

با اپیدورال یا گاز بی حسی؟ کدوم؟؟

جدی؟ چه خوب دانشجوها که معاینه نمیکنن؟؟

من شهدا زایمان کردم اصلا یه دانشجو هم نبود

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
من بیمارستان شهدا زایمان کردم چون تازه ساخت هست خیلی تمیزه اتاق درد و زایمان خصوصیه هر اتاق هم یه ما ...

شهدا دولتیه؟؟

2706