2733
2734

کلا معقوله چندشیه

منم بیشتر دیدم اقایون مخالفن 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب باید ببینی شوهرت چجوریه مثلا وسواسیه یا نه

من شوهرم وسواسیه ولی امتحانشو پس داده میدونم تو اون شرایط چندشش نمیشه ... به روحیه مرد بستگی داره

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
نه موقع معاینه خودش میرفت کنار ولی موقع زایمان پیشم بود

ینی لحظه ی زایمان پیشتون بود؟؟آخه توبیمارستان کاشانی به من گفتن تانزدیکیای زایمان میتونه پیشت باشه لحظه ی زایمان بایدبره بیرون

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
ینی لحظه ی زایمان پیشتون بود؟؟آخه توبیمارستان کاشانی به من گفتن تانزدیکیای زایمان میتونه پیشت باشه ل ...

بله پیشم بود

تازه از لحظه بدنیا اومدن دخترم فیلمم گرفت😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
بله پیشم بود تازه از لحظه بدنیا اومدن دخترم فیلمم گرفت😁

ای جان خدادخترتوحفظ کنه😍😍😍

منم بچم دختره توچهل هفتم دعاکن زایمانه راحتی داشته باشم

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
وسواسیه

خب تاحالا ازش پرسیدی که حاضره باهات اتاق زایمان بیاد یا نه؟

اگه گفت نه بهش احترام بذار چون بالاخره مرده ولی اگه گفته اره بهش توضیح بده تا خودش تصمیم بگیره به تصمیمشم احترام بذار 

من حامله نیستم ولی از شوهرم پرسیدم گفت به عشق بچهام میام فوقش میام بالاسرت تا دید نداشته باشم 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
ای جان خدادخترتوحفظ کنه😍😍😍 منم بچم دختره توچهل هفتم دعاکن زایمانه راحتی داشته باشم

عزیزممممم

خیلی ممنون

دختر خیلی عشقه❤❤

ایشالا ب سلامت زایمان کنی

من ۳۹ هفته زایمان کردم دیگه خسته شده بودم یروز پاشدم اینقد تو خونه راه رفتم ک شب رفتم بیمارستان😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706