2733
2739

سلام. من زندگی سختی دارم .به زور با مشکلات میجنگم ولی الان وسط این همه در و رنج یه مشکل جدید برام پیش اومده   که روح و روانم رو بدجور به هم ریخته .خیلی دردمندم  دیگه نمیکشم . قلبم به درد اومده .زندگی خیلی با من بیرحمانه رفتار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰ میفرستم خدا مشکلاتتو حل کنه 🌷

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2731
میشه ازتون خواهش کنم هر چقدر صلوات که در  توانتون هست ،نذر حضرت علی ، برام بفرستید و ازش بخاید ...

السا اسمته؟؟۱۰۱تاصلوات بایه حمدمیفرستم ایشالله ب حق حضرت علی شاه مهربونمون حاجتت روامیشه من دوتامعجزززززززززززه توهمین سال جدیدازمولای مهربونم گرفتم دست خالی برنمیگردی دختر😍

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
السا اسمته؟؟۱۰۱تاصلوات بایه حمدمیفرستم ایشالله ب حق حضرت علی شاه مهربونمون حاجتت روامیشه من دوتامعجز ...

وای اشکم در اومد ممنونم  

خیلی حال روحی بدی دارم بگو حضرت علی این دختر دلشکسته است جز شما کسی رو نداره به فریادش برس دیگه چیزی نمونده دیوونه بشه

اسم واقعی ام السا نیست ولی به حضرت علی بگی همون دختره که تمام جوونیش به مریض داری و رنج گذشت میدونه من همونیم که همیشه صداش میکنم

2738
وای اشکم در اومد ممنونم     خیلی حال روحی بدی دارم بگو حضرت علی این دختر دلشکسته است جز ش ...

اجیییی وقتی به خداامیدقلبی داشته باشی محاااااااااااله ممکنه دل به دلت نده 😍✋🏼چشممم حتما

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
قربونت برم .دلگرمم کردی دعا کن جواب سوالام رو از حضرت علی بگیرم    

خواهش میکنم طلا.همیشه عشق همیشه برکت😍🙏🏼