2737
2734
عنوان

الان با بابام بحث شد سر نهار

807 بازدید | 104 پست

داشتيم خانوادگي درباره رشته حرف ميزديم كه كه من گفتم به تربيت معلمي علاقه دارم كه بعد دكترا شو بخونم و ميخوام اموزشگاه بزنم بابام گفت تربيت معلم كه بخواي بشي از الان پس نرو

اخه مگه رشته ي بدي هست   بابام علاقه داره من دندان پزشك بشم خب من علاقه ندارم به دروس علوم تجربي نمي دونم واقعا چيكار كنم نظر شماها چيه

@بهنیارگل    

@maedehjooon    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الآن هرکسی فرهنگیان بورسیه قبول نمیشه فقط نخبه ها قبول میشن.خیلی سخت شده.اگه علاقه داریییییی و رتبه ات خوبه حتماااا برو 

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

متقاعدش کن رشته ای ک دوست داری بخونی 

حتما هم رشته ای ک دوست داری بخون تا موفق بشی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
سلام کاملا بابات حق داره  بابا برو دندون دارو برا خودت یککککک عمر راحت زندگی کن  معلمی ه ...

خب من نميخوام فقط يه معلم ساده باشم ميخوام اموزشگاه بزنم و استادي مو بگيرم

توهرکاری علاقه باشه قطعا موفقیتم هست

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

تو رشته ای که علاقه نداری نرو ولی بابات تجربش از تو بیشتره صلاحتو میخواد که اینجوری میگه ولی تو بهش بگو که به دندونپزشکی هیچ علاقه ای نداری

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2706