2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۶.بچم ۲

آخی خدا برات حفظش کنه....انشالله تا سال دیگه از آب و گل درمیاد...بزارش مهد روزی دو سه ساعت یا خانه بازی هزینه اش هم کمه اینجوری برای خودت وقت میزاری کمتر اذیت میشی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2728

۶ صبح میره ۳ خونست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ساعت ۶ صبح میره ۲ ظهر خونس  ۴ ظهر تا ۶ ه میره باشگاه بعدش خونس  ولی من دوست دارم تا ساعت ...

منم يه كم اينجوريم 

حتي مجرد بودم برام مهم بود شوهرم صبح بره آخر شب بياد🤭

البته الان كه بچه دارم ديگه كلا تنها نيستم😍

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2740

شوهر من فقط ده روز از ماه میره سر کار ؛ بیست روز دیگش خونس ؛ اون وقت از اونایی که هر روز میرن سر کار هم حقوقش بیشتره بعد هی غر هم میزنه که کارمون سخته 

هر چی میگم قدر کارتو بدون گوش نمیده 

قوربونش برم کار نامزد من شکر خدا خوبه هفت و نیم می‌ره ساعت یک دو اینا میاد امروز دوازده اومده خونه کارش ی جوریه که کارشون و هر وقت تموم کنن اون موقع تعطیل میشه زمان خاصی ندارن

مرسی که جواب دادی منظورم هرواحدچند

من از دولتی خبر دارم که برای هر واحد، در یک ترم، 350 میدهند. البته به حق التدریس با مدرک دکترا.

از سال 98 حتما بیشتره. اگر دانشگاه درجه معمولی باشه اینه.

دانشگاه درجه 1 بیشتره حتما

دوازده ساعت خونست ک هشت ساعتش خوابه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706