2733
2734
عنوان

از چند ماهگی خطر سقط خیلی کم میشه؟

1157 بازدید | 14 پست

میتونم امید وار باشم ک‌این سری سالم به دنیا میاد؟

اخه بهمن ی سقط داشتم

الان سه ماه و نیممه

همش استرس اون سری رو دارم

نمیتونم فکرشم کنم که یبار دیگه تجربش کنم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ماهه اول ک تموم بشه خطر سقط خیلی خیلی کم میشه ولی بازم باید احتیاط کرد

چجوری احتیاط کنم. همش تو خونم استراحت میکنم شیاف میزنم داروهای گیاهی میخورم. اینا کافیه که سالم بغل بگیرمش؟😢😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2728
چجوری احتیاط کنم. همش تو خونم استراحت میکنم شیاف میزنم داروهای گیاهی میخورم. اینا کافیه که سالم بغل ...

کارای ینگین نکن

خم نشو زیاد

صبح ناشتا هر روز نشاسته تو اب ولرم یا یخ حل کن بخور نصف استکان کافی

کارای ینگین نکن خم نشو زیاد صبح ناشتا هر روز نشاسته تو اب ولرم یا یخ حل کن بخور نصف استکان کافی

خب میخام ی چیزی رو زمین بردارم باید چیکار کنم. مجبورم خم بشم. بعدم جفتم پایینه ی خون خیلی کم زیرشه ک گفتن جذب میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

[QUOTE=98388081]خب میخام ی چیزی رو زمین بردارم باید چیکار کنم. مجبورم خم بشم. بعدم جفتم پایینه ی خون خیلی کم زیرشه ک ...[/QUOTE سعی کن خم نشو.بشین برش دار رو دوپا

خدایا به قلبامون آرامش بده

امیدت فقط به خدا باشه خدا بخواد موجود باشه تو سخت ترین شرایط هم میمونه اگه نخواد هر کار هم که کنی نمیشه

براش هر روز ایت الکرسی بخون و بسپارش به خدا

و اگه این کار رو کردی ذره ای تو دلت شک راه نده چون شرک میاره یعنی تو میدونی خدا از همه تواناتره ولی باز هم دل نگرانی شک داری به قدرتش

اصلا فلسفه خلقت انسان هم همین هست ما در حال ازمایش دادنیم که خالص برای خدا باشیم و همه اعمال و افکارمون فقط برای خدا باشه و اینجاست که میگن مومن هیچ وقت اندوهگین نمیشه

امیدت فقط به خدا باشه خدا بخواد موجود باشه تو سخت ترین شرایط هم میمونه اگه نخواد هر کار هم که کنی نم ...

مرسی چشم  حتما همینکار میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدت فقط به خدا باشه خدا بخواد موجود باشه تو سخت ترین شرایط هم میمونه اگه نخواد هر کار هم که کنی نم ...

دیشبم که با خدا حرف میزدم میگفتم توکل کردم به خودت . خودت مواظبش باش. همش از خدا میخام. و دل نگرانی هام کم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر نکنم در این حد تحرک مشکلی ایجاد کنه کار سنگین نکن

یکماه دیگه زایمان میکنی؟😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمتر از یکماه.چون سزارینی هستم.سه هفته دیگه

وای خدا . خوشبحالت. ما ک اول راهیم هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706