2737
2734

بچه های کرج مرکز دولتی که آزمایش غربالگری انجام بده رو معرفی کنید ممنونم

بیمارستان کمالی و ثارالله تماس گرفتم انجام نمیدن😑

با پیاز درمانی باردار شدم ،دوستان من باردارم خداروشکر میکنم که بعد از ۲ سال باردار شدم ( نه خودم مشکلی داشتم نه شوهرم ولی باردار نمیشدم )                      من از روش پیاز درمانی استفاده کردم البته این روش برای خانمهای تنبلی تخمک بسیار خوبه ( فقط هورمون پرولکتین بالا نباشه درصورت بالا بودن درمان کنید بعد پیاز درمانی کنید )                                        *****من از روز پنج پریود تا ۱۲ پریود از این روش استفاده کردم :اول ۲ لیوان آب گذاشتم جوش بیاد بعد ۲ عدد پیاز زرد ( حتما زرد باشه چون هورمون زنانه بیشتری داره) به ۳ یا ۴ قسمت تقسیم کردم در قابلمه ریختم بعد گذاشتم تا ۵ دقیقه بجوشه و بعد زیر گاز رو خاموش کردم و گذاشتم که ولرم بشه و اب پیاز رو که حدودا یک لیوان میشه رو خوردم ( خیلی طعم خوبی نداره اما به شیرینی بچه دار شدن می ارزه )و خدارو هزاران مرتبه شکر در ماه دوم حامله شدم البته میگن این روش پیازدرمانی تا ۳ دوره انجام بشه ولی من بعد از دو دوره جواب گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728