2733
2734
یه توصیه کلا شاغلای عزیز انقد ب این شوهرا رو ندین خاهر منم انقد رو داده شاغله ولی یه دونه لباس حاضری ...

نکنه تو خاله ی منی مامانم اینجوری

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
مامان منم شاغله بابام عادت کرده ن تنها به مامانم پول نمیده بلکه به منم پول نمیده الآن مامانم یه قرون ...

تومنی یا من توام بابای من همین طور من مامانم جان برکف همه مسئولیت پول وخرج وجهازم منو وعروسی داداشم رابا یک دست خالی خودش با این حقوق داده وبابام خیلی خوش به حالش شده 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تومنی یا من توام بابای من همین طور من مامانم جان برکف همه مسئولیت پول وخرج وجهازم منو وعروسی داداشم ...

واااای دقیقن تازه بابام تو سر مامانم میزنه تو چرا هیچی پس انداز نداری اصن من یاد ندارم بابام واسم حتی یه آدامس خریده باشه همش مامان بد بختم 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
واااای دقیقن تازه بابام تو سر مامانم میزنه تو چرا هیچی پس انداز نداری اصن من یاد ندارم بابام واسم حت ...

مقصر مادران از خودگذشته وفداکارما هستن واقعا خودت اینکارای مادرت را نکنی من که اصلا مثل مامانم عمرا نمی شم

2731
مقصر مادران از خودگذشته وفداکارما هستن واقعا خودت اینکارای مادرت را نکنی من که اصلا مثل مامانم عمرا ...

ولی خیلی دوست دارم شاغل شم حداقل من پولام رو واسه مامانم پس انداز کنم 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
اره بقران خیلی پولدار فقط خسیس قبلا براخونه خرید میکرد حالام خیلی کم میخره بقران صبح ب دخترم گفتم به ...

شایدیادش میره پول بذاره.دیگ سرتاپای نون ده تاش دوتومنه.پول یارانه خودت وبچه هات بگوبده

شایدیادش میره پول بذاره.دیگ سرتاپای نون ده تاش دوتومنه.پول یارانه خودت وبچه هات بگوبده

ن بابا درحال رفتن بوده گفتم محل نداده یادش تمیه خسیسه یارانه رو نمیده

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙