2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی میکنی؟ شاغلیو کارتت دست همسرته؟ مگه الکیه  کارتتو پس بگیر حتی به زورم ک شده پس بگیر

میگم کارتم دست خودمه ولی میخام اونم بهم پول بده

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

منم شاغلم ولی شوهرم حقوقشو که میگیره خرج خونه و شا رژ و قبضها و تمام اینا شاید باورت نشه ولی فقط ۱۰ روز پول تو کارتشه کل پولاش تموم میشه تا آخر ماه فقط با ۲۰۰ یا ۳۰۰ که اونم خرج طرح و بنزین و .... بعضی اوقات پول کف حسابش نیست من براش میریزم خیلی اوضاع گندیه خداییش تو این وضعیت زن و مرد باید با هم خرج خونه زندگی رو تحمل کنن

2728

خانما بدتون نیاد من فک میکنم چون از اول عادت ندادید همسرتونو که پول تو جیبی بهتون بدن اونام زیاد فک نمیکنن ک شما نیاز به پول دارید. من اول خوب ازش پول میگرفتم الان دوماهه بهش نمیگم اونم انگار خیلی تو فکر دادن پول نیس یعنی قشنگ باید بهش بگم انقدر بریز ب حسابم تا بده

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
میگم کارتم دست خودمه ولی میخام اونم بهم پول بده

چه خبره ؟ 😂😂 برا چی میخوای

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2738
خب وقتی نیازی نداری واسه چیته

خب میگم پس اومدم خونه شوهر یه خرج شکممو بده

میموندم خونه بابام والا

خدا نسل شوهر نده رو منقرض کنه ان شاءالله

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

من شاعغلم پولم تو خونه هم خرج می کنم اگه با هم درامد نداشتیم عمرا می تونستیم خونه و ماشین و مسافرتای خارجی بریم یک خورده دیدتون باز کنید از مدل زنای قاجاریه بیاید بیرون بخدددا دنیای مدرن همینه ... همه جا زن و مردی که کار می کنند استاندارد زندگیشون از اینکه فقط مرد کار کنه خیلی بالاتر

حالا شوهرت داره یا نه؟

اره بقران خیلی پولدار فقط خسیس قبلا براخونه خرید میکرد حالام خیلی کم میخره بقران صبح ب دخترم گفتم بهش بگو پول بزاره نون بخریم نزاشت نون ندارم تو خونه مجبور شدم یکم دمی کنم برا ناهار صبحانه هم هیچی نداریم

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙