2733
2734

دورتو بخر 

یا جوش شیرین بریز تو مایع 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

باتایدبشور

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

خشک که بشه دیگ بو نمیده

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

مامان من اگه با دست ظرف بشوره۲بار میشوره بعضی ظرفارو.البته لیوانارو جدا میشوره.راس میگن خانوما اون اسکاجی که ظرفارو میشوری به لیوانا نزن.تند تند عوضش کن و مایع زیاد بزن دوبار بشور ظرفایی که خیلی کثیفن

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

عزیزم بعضی مایع ها اینجوریه ولی جدای از شوخی من دورتو خریدم واقعا خوب بود و بوی چربی ظروف رو کامل از بین میبره ,, از آب هم میتونه باشه بعضی مناطق ممکنه آبش بو بده ولی بعد خشک شدن ظرف بوش میپره

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2706