2737
2739

ما ک همیشه کنجشک روزی بودیم؟پولامونم بی برکت😑😔 یا پولمون رو ندادن یا حقمون رو خوردن 

اصلا بنظرتون این حرف درسته ک بعضیها هرکار کنن ی روزی مشخص دارن و زیاد نمیشه؟؟

خیلیا رو میبینم شغل درست درمونی ندارن ولی همیشه هرچی بخوان میخرن بی پول نمیشن اخه چرا؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ما تولیدی داریم همیشه لنگ ۱۰۰تومن ۲۰۰تومنیم

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2740

کلی دارم میگم و قصد جسارت ب کسی رو ندارم

پول حلال  برکت داره ... برکت هم ب خیلی چیزهاست ، مثلا اینکه مدام خرج دوا و درمون و خسارت و تصادف و ... ندادن !

جدا ازین ؛  روزی دست خداست... برای عده ای گشایش قرار میده و برای کسی ممکن تنگ ش کنه ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بعضیها علاوه بر کاری که ما می دونیم یه راه درآمد دیگه دارن که به کسی نمیگن.ممکنه حلال باشه یا نباشه... 

مثلا دوستم شوهرش یه کار خیلی ساده داشت مغازه ش همیشه خلوت.همیشه با خودم میگفتم از کجا میارن همش مسافرت و لباس آنچنانی و... 

بعدا فهمیدم شوهرش ماشین خر ید. و فروش میکنه.کسی هم نمی دونه. 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
ظاهر ادمارو نبین  بعضیا ظاهرسازی میکنن

درسته ما ظاهر میبینیم شاید اونا هم خیلی بهشون فشار میاد ولی به رو خودشون نمیارن، شاید هم فقط به فکر امروزشون هستن و خوشگذرونی و تفریح.

باز هم خدا هست...

ریزه ریزه خرج کنی و صرفه جویی کنی خدا هم ریز ریز بهت پول میده!نمیگم ولخرج باشین ولی خیلی هم حساب و کتاب خوب نیست!صدقه بدین مهمونم زیاد دعوت کنین برکت میاره 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706