2737
2739
عنوان

کیا 25سالشونه و مجرد و هنوز از پدر حرومزاده شون کتک و فوش میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 73 پست

چرااااا؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همیشه همین. بود چ. میدونم چرا همیشه همین سگ خرفت بود همه خاطرات زندگیم تلخن بخاطر وجود این بی شرف دیوث

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
جای چوب ورم کرده درد شدید داره 

با چوب زده؟؟؟؟؟چ بی وجداااان

اگه میدونی برات بد نمیشه برو شکایت کن همون بیمارستان بری بهتره من بابام با مشت زده بود تو صورتم دماغم شکسته بود رفتم بیمارستان ۲روز بعد هنوز ورم و کبودی داشتم دکتر بهم میگفت شکایت کن باید شکایت کنی گفتم بابامه اخه 😔

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
نمیدونم والا ، زنگ بزن ۱۱۰ یا به مرکزی بودکودک آزاری شماره شو سرچ کن 

کودک آزاری🙄🙄🙄🙄

عزیزم بهش میخندن 25 سالشه بگه بابام کودک ازاری میکنه؟😳😳

کودک ازاری واسه اونایی که زیر 13هستن

2706