2737
2739
عنوان

کیا 25سالشونه و مجرد و هنوز از پدر حرومزاده شون کتک و فوش میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 73 پست
پس چرا تواون تاپیک گفتی شوهرم خداروشکرخوبه وفخرمیفروختی😔😔اسمت برازندته. خب دروغ نگو که دل بشکونی ...

خخخخ عزیزم دست رو دلم نذار 

اون شوخی بود با دوستم اگه توجه کرده باشی میفعمی حرف زدنمون باهم اشناست 

بهدشم اینجا چ دردی ازم دوا میکنه ک بیام دروغ بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سری اگه زدت زنگ بزن اورژانس اجتماعی. توی کودک شو هم گفتن هر بچه ای ک از پدرمادرش همش کتک میخوره ...

بابا اونا واسه بچه هاس نه دختر به این گندگی کودک شو واسه خردسالاس و منظورشون واسه کتک خوردن خردسالها بود نه این 😅😅

خخخخ عزیزم دست رو دلم نذار  اون شوخی بود با دوستم اگه توجه کرده باشی میفعمی حرف زدنمون باهم اش ...

نمیدونم والا.توجهم کردم چیزی متوجه نشدم ازدوستیتون😕

انشاالله یه آینده خوب نصیب شما وهمه ی دخترای زجر دیده بشه

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2728
پس چرا تواون تاپیک گفتی شوهرم خداروشکرخوبه وفخرمیفروختی😔😔اسمت برازندته. خب دروغ نگو که دل بشکونی ...

ببخشید کدوم تاپیکو میگی؟ فک کردم تاپیک ی کاربریو میگی من کجا گفتم شوهرم خوبه؟

من ۱۳ سال پیش بدون دلیل حمله کرد با فلز کتکم زد چند جای دستم ترک خورد و سرم شکافت شکایت کردم ۱ ماه زندان بود و فقط ۲ و نیم ملیون دیه بریدم آخر سر رضایت دادم ولی پشیمونم باید پول رو میگرفتم میرفتم یه کشور دیگه پناهنده میشدم . بعد از اون باز ضربه روحی و مالی بهم زدن و میزنن که ۳۴ سالمه 

...
2738
من ۱۳ سال پیش بدون دلیل حمله کرد با فلز کتکم زد چند جای دستم ترک خورد و سرم شکافت شکایت کردم ۱ ماه ز ...

عجب. متاسفم شانس از خانواده هم نداشتیم. 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

بابام به شدت من و مادرم رو میزد. حرومزاده بود یه بار با یه شلنگ اینقدر شلاقم زد که لباس زیرم چسبید به گوشت کمرم. 19 سالم بود. هنوز جاش رو کمرم هست. سر اینکه یک ساعت دیر اومدم خونه و مواد بهش نرسیده بود. هنوز مزه کتکاش یادمه. روانی بود. مادرم هم جرات نفس کشیدن نداشت. یه بارم مادرم اومد ازم دفاع کنه که شلنگ خورد رو کمرش و از لای لباسش خون زد بیرون. اخرش هم تصادف کرد و مرد و راحت شدیم. همسرم هم کودکی مشابهی داشته. بهم قول دادیم که هیچ وقت کتک کاری نکنیم و بچه هامون رو نزنیم. سه ساله ازدواج کردم و اوضاع خوبه.

بابام به شدت من و مادرم رو میزد. حرومزاده بود یه بار با یه شلنگ اینقدر شلاقم زد که لباس زیرم چس ...

خدارشکر 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است.