2733
2734
عنوان

جاری آینده

397 بازدید | 39 پست

برادرشوهرم قصد ازدواج داره البته هنوز خیلی مونده! من کلا ادم بیخیالی ام و حرفا و کارای دیگران برام مهم نیست ولی الان گاهی متاسفانه حسادت میکنم مثلا وقتی میبینم سرویس اون دوبرابر سرویس مم وزن داره. از اینکه انقد فرق میذارن ناراحتم میخام برام مهم نباشه ولی متاسفانه نمیسه میترسم اعصابم خراب شه سر این جریانا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم تازه عروس چه خوب چه بد یه مدت مورد توجه همه واقع میشه باید سعی کنی تو این مدت اعصاب و حسادت رو از خودت دور کنی

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

تنها راهکاری که میتونم بهت پیشنهاد بدم اینه که خودتو درگیر مسایلش نکنی. سعی کن خبر نگیری و سوال نکنی. هرچی کمتر بدونی از مسایل مربوط بهش مثل هزینه ها و خریدها و نحوه مراسم ها و ... خیلی ریلکس تری. 

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2706