2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در جریان بودم اخرش چیشد 

هیچی پیش مشاوره رفتیم، شوهرم گفت که زنم هیچ مشکلی نداره اصلا فقط به خاطر بیماریش که صعب العلاجه و قبل از عقد به من نگفته بود و الان متوجه شدم میخام طلاقش بدم، جالب اینه که بعد از عقد بهش گفتم اون روز میگفت نه من تازه متوجه شدم، حالا بیماریم رماتیسم هستشا

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
هیچی پیش مشاوره رفتیم، شوهرم گفت که زنم هیچ مشکلی نداره اصلا فقط به خاطر بیماریش که صعب العلاجه و قب ...

ولش کن بی لیاقتو 

مهریه میده بهت؟

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
ولش کن بی لیاقتو  مهریه میده بهت؟

14 تاس گفت میدم، 100تاشو بخشیدم، اون روز گفتش که اره من 100 تا رو دادم بهش گفتم نه بابا چی داده من بخشیدم گفت نگا کن نگا کن به چشام بگو که ندادم بهت

2738
14 تاس گفت میدم، 100تاشو بخشیدم، اون روز گفتش که اره من 100 تا رو دادم بهش گفتم نه بابا چی داده من ب ...

واااا 

دیونه چرا بخشیدی؟

این آدم نرمال نیس

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
کاملا مشخصه کسی ب خاطر روماتیسم زنشو طلاق نمیده

فکر کن نگاه کرد تو چشمام و گفت بیماریش صعب العلاجه، فقط تو دلم گفتم که خدا صعب العلاجه بفرسته تو جون عزیزات

هیچی پیش مشاوره رفتیم، شوهرم گفت که زنم هیچ مشکلی نداره اصلا فقط به خاطر بیماریش که صعب العلاجه و قب ...

یعنی قبل از عقد هیچی از بیماریت بهش نگفته بودی؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706