2733
2734
عنوان

رفتارم بایدچجوری باشه؟

245 بازدید | 19 پست

خانوما من دوتادوست دوازده ساله دارم.خیلیا درجریان تاپیکام هستن.ک چقدسختی توزندگیم کشیدم ازحبس همسرم.ازبیکارشدنش ازگریه های هرشبم.ازتنهاییای هرشبم تواین بین من پدرم برام خونه خرید و به خاطر شرلیط بدم این خونه اصن ب چشم نیومداصن فراموش کردم ک بگم بهشون.اوناهم فهمیدن و باهام قهرکردن انقدگریه کردم براشون.انقدزارزدم.انقدالتماس کردم ک غلط کردم برگردید ولی فرق کردن.خیلی براشون مایه گذاشتم از همه زندگیم خبرداشتن ولی گفتن زندگیت ب ماربطی نداره😔.دیگ توناراحتیم نیستن هردوهفته فقط زنگ میزنن بیابریم کافه ی چیزی بخوریم.نمیدونم چیکارکنم.خیلی التماسشون کردم یادم نمیاد حتی ازشوهرم اینجوری خواهش کرده باشم.فقط واسه بیرون زنگ میزنن ک بریم بیرون وگرنه استوریا غمگینمومیبیننو رد میشن.سخته برام موقعی ک همسرم حبس بود پول نداشتم هیچی بیمارستان رفتم صفربودم اومد یقموگرفت بعددعوادوستم ک پولو همین الان بریز خریدایی ک برات کردم تو خونه داری وعضت خوبه ک من از بابام قرض کردم و پولشودادم.هنوز ی مقدارازپولش مونده ک ازش وقت گرفتم ک صبرکنه بدم بهش .شماجای من بودین چیکارمیکردین ایا ی پنهان کاری یا دروغ ارزش داره؟طرف لینجوری کنه ایا ی دوستیه ۱۲ساله ارزش گذشت نداره؟

دیگه برام هیچی مهم نیست

نمیدونم چیکار کنم..خیلی جلوخانوادم کم اوردم خیلی روشون خانوادم حساب میکردن اینم از دوستام😔😔😔این از زندگیم .شرایطم.درسم نمیدونم چیکارکنم

دیگه برام هیچی مهم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید ولی من نمیتونم باور کن آدم به  کسایی که انقد بهشون نزدیکه نگه خونه خریده 

احتمالا اونا فکرمیکنن شما نگفتی که کمک‌های اونا قطع نشه 

حس بد سواستفاده بهشون دست داده و من بهشون حق میدم

نباید التماس میکردی خودتو بیشتر کوچیک میکنی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

هیچ رابطه ای انقدر واسم ارزش نداره که به خاطرش التماس کنم

هیچ رابطه ای

فقط حاضر از پدر مادرم اینجوری عذرخواهی کنم

فققققط

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو
عزیزم ببخشید ولی من نمیتونم باور کن آدم به  کسایی که انقد بهشون نزدیکه نگه خونه خریده  اح ...

اره دقیقا همین حرف شماروزدن اما من فقط دوماع ازخرید خونه گذشته بود.وبهشون حتمامیگفتم.ولی اتفاقای توزندگیم نذاشت یعنی اونا انقد برام مهم تربودن ک این جریان ب کل یادم رفت

دیگه برام هیچی مهم نیست
2738
اره دقیقا همین حرف شماروزدن اما من فقط دوماع ازخرید خونه گذشته بود.وبهشون حتمامیگفتم.ولی اتفاقای توز ...

بهرحال من خودمو جای اونا میذارم 

باورش سخته 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

چقدر انتظار دارن دوستات؟

اصلا دلت نخواست فعلا چیزی بهشون بگی .این چه رفتاریه دارن ؟

ظاهراً از دوست هم شانس نداری

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706