2733
2734

سلام... دوستان یکی از بستگان نزدیک ما یه جوون 20-22 ساله هست که به شدت ساکت و گاهی بداخلاقه... نه توی بحث شرکت می کنه... نه مهمونی جایی با روی گشاده میره... نه حتی با خانواده درجه یک خودش همصحبت میشه... حتی موقع غذا خوردن هم همین اخلاق رو داره... و این قضیه بدجور روی اطرافیان تاثیر گذاشته.... چیزی هم توی زندگی کم نداره به ظاهر... خانواده همه جوره هواش رو دارن... دانشجو هست... ظاهر خوبی هم داره... اما در کل این مدلیه... فقط با چند تا از دوستای خودش خوبه... بقیه مواقع توی اتاقش پای کامپیوتر و گوشی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راحت داره زندگیشو میکنه چیکارش دارین😃

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

چون چیزی کم نداشته تو زندگیش و همه جوره هواشو داشتن ضعیف وبدون اعتماد به نفسه

نمیتونه جز با یه سری افراد ثابت ارتباط داشته باشه

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
راحت داره زندگیشو میکنه چیکارش دارین😃

شما تصور کن یه نفر با اخم و بدعنقی بیاد بشینه سر میز باهات غذا بخوره... یا توی مهمونی سکوت و اخم... واقعا جالب نیست... کارش افراطی شده دیگه

2706