2733
2734
عنوان

بچه ها من خیلی خیال پردازی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4644 بازدید | 60 پست

دخترمن ۵سالشه همینطوریه ...

چند روز پیش به فیلم دیده بود از یه صحنه ش ترسیده بود ...یه دختری تو فیلم شاتوت میخوره دماغش و بعد کل صورتش بنفش میشه...

چند بار تا حالا دخترم گفتع مامان کاش اینقدر خیال و فکر نداشتم..

بهش میگم چه فکری میکنی؟میگه دختر شاتوتی تو فکرم میاد😐

یا گاهی وقتا میاد میگه مامان بیا باهم خیال کنیم ........

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

دکتر هلاکویی میگه مهلک ترین اعتیاد اول خیالپردازیه دوم اعتیاد به خوردنه و تازه سومیش مواد مخدره

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم از خیالاتت میگی؟من روانشناسی خووندم

خجالت میکشم 😂😂😂😂😂😂😂 

ببین مثلا با اون کسی هستم که خوشم میاد ازش ، شغل خیلی خوبی دارم ، موفق و خیلی جذابم 

روانی ام ؟ خیلی هم آدم خجالت زده میشه وقتی این چیزا رو میگه 

اما کسی منو نمیشناسه که 😂

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728
دخترمن ۵سالشه همینطوریه ... چند روز پیش به فیلم دیده بود از یه صحنه ش ترسیده بود ...یه دختری تو فیل ...

برا سن ۵سال کاملا طبیعی و اتفاقا ضروریه.بزارین با خیالش زندگی کنه.رد میکننه این دورانو

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
دکتر هلاکویی میگه مهلک ترین اعتیاد اول خیالپردازیه دوم اعتیاد به خوردنه و تازه سومیش مواد مخدره

درسته واقعا هم مهلک هست ، من یه مدت خیلی درگیر دنیای خیالی بودم حتی موقع حرف زدن با دیگران 

چه طور ترکش کنم ؟

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738
دخترمن ۵سالشه همینطوریه ... چند روز پیش به فیلم دیده بود از یه صحنه ش ترسیده بود ...یه دختری تو فیل ...

آخی . خوب اون الان کوچیک هست و فکر کنم دختر باهوشی هم هست 

خجالت میکشم 😂😂😂😂😂😂😂  ببین مثلا با اون کسی هستم که خوشم میاد ازش ، شغل خیلی خوبی دارم ، ...

من میدونم که اگه انسان از واقعیت دور بشه این عادی نیست و یجای کار کامل میلنگه.اگه خیلی اذیت میشی و خودت نمیتونی کاری برا خودت بکنی حتما پیش یه روانشناس بالینی .دقت کن روانشناس بالینی نه چیز دیگه.برو

تا میتونی باید سعی کنی ترکش کنی چون مثه اعتیاده ,شایدم یه مکانیسم دفاعیه ک تو سختیه زندگی دیوونه نشی ...

اره دقیقا یه مکانیسم دفاعی هست ، واقعا دوست دارم بذارمش کنار چون یه مدت به شدت تمرکزم رو گرفته بود

برا سن ۵سال کاملا طبیعی و اتفاقا ضروریه.بزارین با خیالش زندگی کنه.رد میکننه این دورانو

میترسم خیالپرداز بمونه😀

من خودمم بشدت خیالپرداز بودم ..البته من فضای خونه و خوتوادم خوب نبود اصلا ...بدای همین هرچی رو دوست داشتم بداش۶خیالپردازی میکردم

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2706