2410
2553
عنوان

بچه ها من خیلی خیال پردازی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4583 بازدید | 60 پست
ببین من زندگی خیالی خیلی کاملی دارم ، واقعا خوشم هم میاد از این کار اما دیگه نمیخوام ادامه بدم ، جلو ...

منم گاهی تو خیالاتم زندگی میکنم ی جورایی کمبودایی ک دارم اونور برطرف میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من زندگی خیالی خیلی کاملی دارم ، واقعا خوشم هم میاد از این کار اما دیگه نمیخوام ادامه بدم ، جلو ...

منم ....من خیلی بدتر و شدیدتر از توعه بعضی وقتا بخاطر اون زندگیم و خیال پردازیم گررریه میکنم هااا

2720
خب یعنی چی مثال کوچیک میزنی

مثلا یه شغل خیلی عالی دارم خیلی موفق و جذابم 😐😂 خوب میگم آدم جلوی خودش شرمنده میشه همینه دیگه 

خجالت زده میشم 🙊

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2714

به این خیال‌پردازیات جهت بده. بیا توی لینکی که توی امضای من هست. امیدوارم مطالبشو بخونی و به دردت بخوره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
واقعا عالیه من ک با فکرو خیال حالم خوب میشه

ولی من تو خیال پردازیام هیچ نقطه مثبتی نیس..مجردیام خوب بود همش به چیزای شاد فک میکردم ولی از وقتی متاهل شدم همش رویای منفی و گریه دار اصن نمیتونم به چیز خوب فک کنم

جسارت به بقیه خیال پردازان نباشه 😂 اما من فکر میکنم عقده شده یه سری چیزا برام که خیال پردازی میکنم 

اون چیزایی که میخواستم داشته باشم و به هر دلیلی ندارم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
به این خیال‌پردازیات جهت بده. بیا توی لینکی که توی امضای من هست. امیدوارم مطالبشو بخونی و به دردت بخ ...

باشه مرسی عزیرم 

2706