2737
2739
عنوان

توروخدا هرکی میخواد زخم زبون بزنه نیاد ب حدکافی شنیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 34 پست
برای میت نظری ندارم اما مثلا من بخوام برای حاجت من توحید بخونه یا صلولت بفرسته، اینو قبول دارم..چو ...

عزیزمم منم شنیدم ک میگن التماس دعا ولی اون پولی نیس از رو خیریت طرفه اما اینکه بخای پولی کسی برات چیزی بخونه فقط برا میت میشه چون دستش از دنیا کوتاهه میتونین از مرجع تقلیدتون بپرسین 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

پولدارها به بهشت میروند و حاجت روا میشوند و فقرا به جهنم میروند و بدبخت 

یعنی تا یه عده ا.....ق هستند که به شماها پول بدن خیالت راحت قرض و بدهی که هیچ بهترینها رو هم میخری . واقعا متاسفم براتون که خدا رو هم دست انداختنید واقعا خااااااااااااااک

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بین دعاهایی که میخونید چیزی واسه رفع بدهکاریتون وجود نداره؟

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
2728
عزیزمم منم شنیدم ک میگن التماس دعا ولی اون پولی نیس از رو خیریت طرفه اما اینکه بخای پولی کسی برات چی ...

نمیدونم عزیزم خودمم داشتم فکر میکردم چون هزینه پرداخت میشه آیا همون تأثیرو داره یا نه.. بعد با این فکر که مهم خوندن و دعا کردنِ خودمئ قانع کردم😁

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
نمیدونم عزیزم خودمم داشتم فکر میکردم چون هزینه پرداخت میشه آیا همون تأثیرو داره یا نه.. بعد با این ف ...

اصلا نمیشه ک از طرف کسی چیزی رو خوند فقط میشه براش دعا کرد ولی مثلا من به چله بردارم نتونم ادامه بدم نمیتونم بدم کسی برام بخونه اصلا قبول نیس چون خودم زندم ولی اگه این بین بمیرم میتونن بدن کسی برام تمومش کنه یا نماز و روزه قضامو بگیره ولی من زنده باشم به شوهرم بگم پول بهت میدم نمازمو بخون نه تنها درست نیس بلکه گناهم دارع 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

دوستان‌نماز و دعا حق الله. همونی ک همه روشنفکرا معتقدن خدا میبخشه. در حقیقت هم حق الناس سخته و اکه کسی گردنش باشه بهست رفتنش ب این اسونیا نیس. اما اگه اموات شما ادم خوبی باشه، خدا خودش دنبال بهونه س ک حق الله رو ببخشه. ب دل اطرافیانش ک من و شما باشبم میندازه ک یا خودمون بخونیم و یا بدیم یکی دیگه بخونه تا حل شه. بله عزیزم لزوما پولدارا ب بهشت نمیرن و فقرا جهنم. خدا دنبال بهونه س ک هر کسی ک با بنده های دیگه ش خوب باشه ببره بهشت. اگه فقیر باشه وارثینش هم نتونن پول خرج کنن شاید انقدر خوب باشن ک خودشون بخونن. تازه خدا ببشتر قبول میکنه.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
اصلا نمیشه ک از طرف کسی چیزی رو خوند فقط میشه براش دعا کرد ولی مثلا من به چله بردارم نتونم ادامه بدم ...

اینکه من دعاهای یکیو قبول داشته باشم

بهش بگم تو فقط واسه من دعا کن و صلوات بفرست و چله بردار

بعدش یا هزینه پرداخت کنم یا مثلا هدیه بخرم براش

اینجوری چی؟  اینجوری میشه؟ 

2738
اینکه من دعاهای یکیو قبول داشته باشم بهش بگم تو فقط واسه من دعا کن و صلوات بفرست و چله بردار بعدش ...

اگر اون ندونه پولی تو کاره، ب نظرم قبوله.‌تو صرفا خواهش کردز و اون مذیرفته و خالصانه دعا کرده.‌تو تشکر میکنی و هدیه می دی.‌ولی قرار از قبل داسته باسید فک نمیکنم. بازم از مراجع باید پرسید

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
اگر اون ندونه پولی تو کاره، ب نظرم قبوله.‌تو صرفا خواهش کردز و اون مذیرفته و خالصانه دعا کرده.‌تو تش ...

👍مرسی عزیزم

خدا خودش میگه منو صدا بزنید دعاتون مستجاب میشه

ینی ما چقد تنبلیم که حاظریم پول بدیم بقیه برای حاجتمون دعا کنن .....هرکسی حاجتی داره باید خودش خداشو صدا بزنه ودنبال دعا خوندن واینجور چیزا باشه...

فردا هم بگیم نمازمونو یکی دیگه بجامون بخونه ...خودمونو بااین چیزا گول نزنیم وخودمون قانع کنیم روشنفکرای عزیز

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
از کجا بدونم ک واقعا میخونی ؟؟؟

عزیزم ینی بخاطر پول میام اخرتم و بسوزونم؟ 

من میخونم خیالتون راحت درضمن اگه شما چیزی و بمن بسپاری و من نخونم به گردنم میمونه وشما به ثوابش میرسین

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم
نمده بو؟ـ الان من نملیم؟ پول ورم سنه ،سن دعا اخیای بلم چه ـ هیچ ایسمرم ازونچه

😅😂😅😂😅😂😅😂😂😂😂 هشن دمه قز... نی نی یار گلر حسابونا چاتار

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
بعدشم شما همش نی نی سایتی دعاها رو کی وقت میکنی بخونی؟

شما فک کردی من مطب دارم که سرم شلوغ باشه؟

انگار همه دارن ازم چله میگیرن که وقتم پر باشه

بنده خدا اگه کسی خواسته بود که الان اینجا این همه تاپیک نمیزدم درضمن من بخاطر دخترم 

نمازا ودعاهارو بعداظهرانجام میدم 

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم
2706