2733
2739
عنوان

دکتر خوب بیمارستان بقیه الله برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 106211 بازدید | 149 پست
سلام دوستان منم سر دوراهی گیر کردم و خواهشن راهنماییم کنید! دکترم خیاط زاده است و تو بقیه ا... هم هست اما مردد هستم که پیش اون برم یا نه؟ آخه شنیدم بخش لاله بیمارستان آرش و دکتر تهرانیان هم خیلی خوبه شما نظری ندارین در ان خصوص؟
سلام دوستان من یه سوال دارم : برای زایمان توی بیمارستان بقیه الله دفترچه نوزاد لازمه ؟ اگه نداشته باشیم باید هزینه ای بدیم ؟ بیمه من نیروهای مسلحه ولی دفترچه نوزاد نداریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام 

من از مطالبی اینجا خوندم خانم دکتر کاشانی زاده که توبیمارستان بقیه الله هست خیلی دکتر خوبیه

انشاالله به سلامتی زایمان کنی

من تازه تصمیم به بارداری گرفتم و دنبال دکتر خوبم❤🌼

28سالمه باورم نمیشه یعنی منم دارم مامان میشم. خدا رو شکر
2728
سلام من بیمارستان بقیه الله زایمان کردم خیلی خوب بود دکترم هم دکتر میررسولی خییلیی دکتر خوب و خانم ...

سلام دوست عزیز هزینه زایمان با تامین اجتماعی چقدره؟

واینکه چه مدت باید بری برای زایمان وقت بگیری؟

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...    
2738
سلام من بیمارستان بقیه الله زایمان کردم خیلی خوب بود دکترم هم دکتر میررسولی خییلیی دکتر خوب و خانم ...

سلام تبریک میگم

دوست عزیزکاش میومدی از زایمانت میگفتی...  

اینکه طبیعی بودی یاسز....روش کاهش درد طبیعی...نوع سزارین یا...

برای سلامتی نی نی منوزایمان راحتم یه صلوات مهمونم میکنی...خدایاهمه چیزو سپردم به خودت
سلام خانوما.من پرستار اطاق عمل بقیه الله هستم.با همه دکترایی که گفتید کار کردم .اگه کمکی خواستید در ...

سلام. میشه بگین برا دوران بارداری کدوم دکترش با حوصله تره و بیشتر به مریض توجه میکنه و کارش بهتره؟

سلام خانوما.من پرستار اطاق عمل بقیه الله هستم.با همه دکترایی که گفتید کار کردم .اگه کمکی خواستید در ...

سلام عزیزم میشه بگین واسه دوران بارداری و زایمان کدوم دکتر؟؟؟؟

سلام عزیزم من خونم شهرستانه و میخواییم انشاءالله واسه بارداری اقدام کنیم سوالم اینه که میشه نزدیک زایمانم از اینجا نامه بگیرم واسه بقیه الله و اینکه میخوام دکترم کاشانی زاده باشه باید چیکار کنم

2706