2410
2553
سلام به دوستای عزیزم من میخوام اگه خدا بخواد دی ماه امسال بیمارستان بقیه الله زایمان کنم کسی هست که دکترهای خوب اونجا رو بشناسه؟؟؟ مخصوصا برای زایمان میدونید کدوم دکتر بهتره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تو رو خدا نرو بقیه الله خیلی بیمارستان بدیه پرستاراش بد اخلاق و کلا بیمارستان کثیفیه من 3 شب اون بیمارستان خوابیدم با ورت نمیشه بد ترین رفتار از پرستاراش دیدم وایییییییییی تازه بعدش شکایت هم کزدم چون من خصوصی اونجا بودم کلی هم هزینه ازم گرفت اما بیمارستان خاتم الانبیا بینظیره برو اونجا
ممنون از همه دوستای گلم من بیمه نیروهای مسلح دارم و این بیمارستان برام از بقیه بیمارستانها بهتره هانا جون میشه لطف کنی و اسم دکترت رو بهم بگی؟؟؟ بارفتن جون دکتر کاتبی دکتر خوبیه؟؟؟
سمانه جونم دکتر هاشمی خانمه؟؟؟ واقعا کارش خوبه اطفا راهنماییم کنین گل رز جان برای زایمان اون بیمارستان رفته بودی؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین من 2 ماه رو تازه تموم کردم باید تا آخر سه ماه تکلیفم رو مشخص کنم والا پذیرش بهم نمیدن
2714
زهرا جان من اپاندیسم مشکل پیدا کرده بود و چون این بیمارستان خیلی به خونمون نزدیک رفتم اونجا تو بخشی هم که بودم اکثرا خانومای زایمان کزذه بودن من شنیدم نجمیه از اینجا بهتره البته کسانی که تو اونجا بودن میگفتن در هر صورت به سلامتی زایمان کنی
من همین امروز زنگ زدم بیمارستان بقیة الله که برای خانم دکتر هاشمی وقت بگیرم اما گفتن فقط کسانی که سرطان رحم دارن میرن پیش ایشون و برای زایمان نمیرن پیششون میشه یه نفر دیگه را که قبلا کسی پیشش رفته معرفی کنین ممنون میشم
و من یتق الله یجعل له مخرجا... و یرزقه من حیث لا یحتسب ... و من یتوکل علی الله فهو حسبه ... ان الله بالغ امره ... قد جعل الله لکل شیء قدرا ...
لطفا اگه کسی به تازگی تو بیمارستان بقیة الله زایمان داشته از تجربه اش بگه و بگید که کدوم دکتر در حال حاظر بهتره ؟؟؟یه دکتر معرفی کنید که مهربون و صبور باشه مرسی
خداوندا مرا آن ده که آن به....
وای منم همین مشکل رو دارم بقیه الله یا چمران کدوم دکترش
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23223
http://namadbashi.blogfa.com/

فروش پارچه های نمدی .انواع کارهای نمدی . ریسه اسم . گیفت نوزاد . حلقه های پشت در . تزیینات سیسمونی و .....
سلام من ان شاالله آبان ماه بیمارستان بقیة الله فارغ میشم،از خود بیمارستان هیچ تجربه اى ندارم اما دکترم که اونجا قرارداد داره خیلى دکتر مهربون و صبوریه خانم دکتر مریم اشرفى که مطبشون هم تو خیابان دولت هست.راستى با بیمارستان نیکان(اقدسیه)هم قرارداد داره،اما از اونجا که من، نمیدونم چرا فکر میکنم ٤،٥ میلیون پول دادن به بیمارستان برا یک شبببببب،خرج الکیه تصمیم گرفتم برم بقیة الله حالا انشاالله که پشیمون نشم با این طرز فکر:) هزینه سزارین(آزاد): ٢٥٠٠ هزینه طبیعى(آزاد): ١٧٠٠
تمام غصه هاى دنیا رو میشه با یک جمله تحمل کرد: خدایا میدانم که میبینى!
2706