2733
2734
عنوان

حق بیمه

45 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان. من بصورت مجازی دارم فعالیتم رو ادامه میدم. تا الآن بیمه نداشتم. حالا باید خودمو بیمه زنان خانه دار کنم؟؟؟ چون تقریبا شغلم آزاد حساب میشه. و اگه کسی هست اطلاعات داره ک چقدره حق بیمه و چند ساله ممنون میشم راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با نرخ 12 درصد هم داره ک شامل فوت نمیشه یعنی دور ازجون بعد از فوت شما دیگه مستمری به خانودات نمیدن

آهاااان. خوبه پس.

میشه سوالاتم رو جواب بدی؟؟؟ خیلی ب راهنمایی احتیاج دارم. شما خانه داری؟

خدا خیرت بده. کدوم بیمه؟؟ همون بیمه ی زنان خانه دار؟؟؟ درمانی ام شامل میشه؟؟؟ و چند ساله اس بیمه؟

برو کارگزاری بیمه تامین اجتماعی 

اگر درمانی بخوای باید با نرخ 18 درصد بدی ک حدود 280 تومن ماهیانه میشه اگر از طرف پدر یا همسر دفترچه بیمه داری ب نظرم دیگه نیاز نیست درمانیش رو بگیری همون 14 درصد بهتره اما اگه تحت پوشش اونا نیستی 18 درصد رو بگیر

آهاااان. خوبه پس. میشه سوالاتم رو جواب بدی؟؟؟ خیلی ب راهنمایی احتیاج دارم. شما خانه داری؟

بله عزیزم بپرس بله من خانه دارم ولی قبلا دو سال بیمه داشتم از طرف شرکتی ک کار میکردم دیگه لازم نبود الان برم ازمایش چکاب اگه شما قبلا اصلا بیمه واسه خودت رد نکردی میفرستت چکاب 

2738