2737
2734
عنوان

كار در منزل

386 بازدید | 35 پست

سلام شما كارى سراغ دارين؟

من قم هستم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

سلام عزیزم صبحت بخیر

قالی بافی خیلی درامد داره

خیاطی 

کیک پزی و شیرینیجات

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤

عزیزم دوست من اومد تهران کاشت ناخن یاد گرفت خونش قم هستش توی قم توی خونه داره کار میکنه چقدررررر پر مشتریییییی و شلوغ شده اصلا باورم نمیشه !من خونه مادربزرگم سالهاست قمه ولی هیچ وقت فکر نمیکردم خانمهای قمی هم واسه مثلا کاشت ناخن بیان از تهرانم شلوغتره کارش !خواستی شماره اموزشگاهشم بدم نمینویسم نگن تبلیغ کردی😁 ولی کار ارایشگری توی خونه هم خیلی عالیه 

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم صبحت بخیر قالی بافی خیلی درامد داره خیاطی  کیک پزی و شیرینیجات

منظورت از خیلی درامد چیه ؟دوست من ماهها میشینه یه قالی میبافه مثلا سه تومن میفروشه !سه تومن پوله الان!؟اونم برای چند مااااااه؟من ماهی زیر شش تومن دربیارم افسردگی حاد میگیرم

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
2728
ما قمی هارو دست کم نگیر😉

خدا وکیلی حز کردم ،من سالها فقط مثلا دو سه روز میومدم خونه مادربزرگم و برمیگشتم ولی از وقتی با این دوستم رفت و امد کردم واقعااااااا لذت بردم مردم خوب و مهمان دوست و خانمهایی فووووووق العاده بهروز و شیک پوش با خونه هایی فوق العاااااااده شیک واقعا دمتون گرم!

خداییش قبلش همش فکر میکردم همشون خشک مذهب و بی خود هستن ولی واقعا با منی که بی حجابمم عین بچشون رفتار کردن و اصلا کاری به اعتقاد من نداشتن از مهمون نوازیشون بگم هرچی کم گفتم سرشون تو کار خودشونه

عزیزم دوست من اومد تهران کاشت ناخن یاد گرفت خونش قم هستش توی قم توی خونه داره کار میکنه چقدررررر پر ...

والا یکی از دوستای من میگفت شب جمعه آرایشگاههای قم قیامت انقد که شلوغه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

به سایتها اعتمادنکن 

من ازسایت یه کارپیداکردم بسته بندی مدادرنگی گفت باید۲۰تومن بریزی تاثبت نامت کنم مدادرنگی بفرستم خونت بسته بندی کنی 

منم ریختم همینکه پولوریختم اصلاجواب نداددیگه 

جالب اینجاست نه بلاکم کردنه چیزدیگه همینجوری پایاماروبازمیکنه میخونه جواب نمیده خخخخ

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
والا یکی از دوستای من میگفت شب جمعه آرایشگاههای قم قیامت انقد که شلوغه

اره واقعااااااا من اینو به چشم دیدم سوزن پایین نمیومد اصلااا باورم نمیشد من بچه جای خوب تهرانم بهترین سالنهای تهران رفتم چون کارم اینه ولی واقعاااااااا نوبره قم!

اره واقعااااااا من اینو به چشم دیدم سوزن پایین نمیومد اصلااا باورم نمیشد من بچه جای خوب تهرانم بهتری ...

میگم من به چشم ندیدم اما شنیدم.خیلی خوبه که در حین حجاب و مذهبی بودنشون تلاش میکنن واسه شوهراشون جذاب باشن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
منظورت از خیلی درامد چیه ؟دوست من ماهها میشینه یه قالی میبافه مثلا سه تومن میفروشه !سه تومن پوله الا ...

خب چه کاری تو خونه همچین درامدی داره ینظرتون

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2706