2737
2739
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 216 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من از پیرزنای خوشتیپ خوشم میاد.یکیشون اومده بود مانتو و شلوار و کفش ...کلا ست آبی....بعد ریمل آبی هم زده بودیعنی عاشقش شدما که اینقد به خودش رسیده بود.خیلی هم خوش اخلاق و ناز بود

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
آره دیگه احترام نداره . همه بد نگاه می کنن.من چادری ام خیلی سختمه 

همه نگاها به چادریاعزیزم که نشانه مسخره...کردن نیست.من خودم  وقتی ی دختر چادریو مرتب که ترو تمیزو شیکه میبینم از نگاه کردنش لذت میبرم عاشقش میشم😁

دوست دارم بپرم بوسش کنم یا باهاش دوست بشم😅😅

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
خانما ی ی سوال چرا من بااینکه چادری هستم البته مرتبم هستم نگاه بدو هیز آقایون رو خودم حس میکنم🙁🙁ط ...

خب برا اینکه آدم مریض مریضه عزیزم.تقصیر تو نیست.کاری به لباست هم نداره.خودش مریض و بیشعوره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
همه نگاها به چادریاعزیزم که نشانه مسخره...کردن نیست.من خودم  وقتی ی دختر چادریو مرتب که ترو تمی ...

یکی مثل مژده لواسانی مجری تلوزیون خیلی با چادر شیکو ترو تمیزه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
خانما ی ی سوال چرا من بااینکه چادری هستم البته مرتبم هستم نگاه بدو هیز آقایون رو خودم حس میکنم🙁🙁ط ...

منم چادریم بیشعورهاخبلی نگاه میکنن 

بنظرم ازبس مانتویی وآرایش کرده سینه بیرون فلان جاشون بیرون میبینن سِرشدن دیگه واسشون جذابیت نداره یه چادری میبینن واسشون جذابه فک کن بین ۲۰نفریه چادذی میبینه دوست داره نگاش کنه 

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

استارترهمینکه نیت کردی چادرسرکنی خیییییلی خوبه من خودم چادریم خیلیم چادرمودوست دارم 

متوسل شوبه خانوم فاطمه زهراان شاءالله کمکت کنه چادری بشی ودرهمه مراحل زندگیت موفق باشی🌹🌹🌹🍀

به نگاه مردم نظره مردم هم کاری نداشته باش همینکه حاله دلت خوب باشه بنظرم خیییلی باارزشه 

من تهرانم میرم بیرون احساس میکنم نگاه خواصی دارن بهم یه جوری نگام میکنن احساس میکنم مسخرم میکنن متلک میندازن ولی اصلااهمیت نمیدم چون مهم نیست واسم حاله دلم باچادری ومحجبه بودنم خوبه😍😍

عزیزم شاید شما زیادی خوشگلی 

شایدم آرایش داری با چادر یا لباسات چسبونه و زیر چادرت مشخص میشه یا آستین مانتوت کوتاهه یا موهات بیرون شایدم قهقه میخندی 🤣

شرمنده اینا به ذهنم رسید ولی اگه هیچکدومه اینا نیست  یسری مرد هستن که کلا مریضن و به همه گیر میدن 

پس چرا کسی به من نگاه نمیکنه😞🤣🤣🤣

نمیدونم 

ولی من بیرون نه آرایش میکنم نه لباس رنگی میپوشم حتی روسریم همیشه مشکی میپوشم چون همسرم قبل عقدشرط کرده بیرون اکثره لباسام رنگ تیره باشه ولی بازنگاهای مریض آدموأذیت میکنه ساقم میپوشم موهامم اصلابیرون نیست

نمیدونم  ولی من بیرون نه آرایش میکنم نه لباس رنگی میپوشم حتی روسریم همیشه مشکی میپوشم چون همسر ...

حتماخیلی خوشگلی 😘

تازه من روسریهام همه رنگیه فقط محرم مشکی میپوشم چی بگم والاا شایدم من زشتم😢😢

2706