2733
2739
عنوان

باردارم تورو خدا بیاید

212 بازدید | 11 پست

۲۳ هفته ام کمرم خیلی درد میکنه دل و روده رحمم هم درد میکنه سرکلاژم شدم میترسم نکنه زایمان زودرس شم زبونم لال 

دکترم ۸ میاد صبر کنم یا برم بیمارستان

کمر درد خیلی ها دارن 

نگران نباش الان آروم باش 

زنگ بزن اورژانس شرح حالتو میپرسن میگن عادی هست یا بری دکتر...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استرس نگیر عزیزم چشماتو ببند چندتا نفس عمیق بکش رو نفسات تمرکز کن دستاتو بزار رو دلت پتو رو بکش رو خودت خودتو شل کن فقط رو نفسات تمرکز کن این باعث میشه به هیچی فکر نکنی گوشیتم بزار کنار 

لطفا اینکارارو بکن 

استرس نگیر عزیزم چشماتو ببند چندتا نفس عمیق بکش رو نفسات تمرکز کن دستاتو بزار رو دلت پتو رو بکش رو خ ...

دست خودم نیست اصلا ولی سعی میکنم ممنونم تورو خدا دعا کن

دستت درد نکنه خیلی میترسم

نه برا چی عزیز نترس 

از الان تا اخر بارداریت یه دردای عجیب غریبی میان سراغت هر کدوم توی هر هفته متفاوتن ...

به هر حال داره یه انسان دیگه در بدنت رشد میکنه ...تا بیاد به دنیا هزار تا درد میکشی مختلف ...

یه هفته چند هفته 

مثلا کمر درد

سر درد 

پا درد ...

شاد باش نفس عمیق بکش اکسیژن به اون طفلی برسه الکی حرص نخور 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740