2737
2739
عنوان

روغن پخت و پز به جای سرخ کردنی

1762 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من دیشب اشتباهی برای سرخ کردن کتلت از روغن پخت و پز استفاده کردم الان فهمیدم و ناراحتم میخواستم ببینم با یه بار استفاده ایرادی داره؟؟

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁 سوسول بازی ها چیه من چند ماه چنین کاری کردم تا وقتی روغن حرارت بالا نبینه و نسوزه هیچی نمیشه

روغن سوخته ضرر داره؟

من دونات سرخ میکردم تا همشو سرخ منم روغن سوخته بود نمیشد دور بندازم ینی بده؟

😁 سوسول بازی ها چیه من چند ماه چنین کاری کردم تا وقتی روغن حرارت بالا نبینه و نسوزه هیچی نمیشه

اخه میگن به هیچ عنوان استفاده نکنین😄

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
نه بابا منم امشب فلافل با روغن پخت وپز درستیدم

مرسی ،واقعا اعصابمو بهم ریخته بود

وای اره چرا دقت نکردی بدن ماعادت نداره به چیز غیر عادی😑.....!!!! اون کتلتا الان هضم شده دفعم شده نگران چی هستی همشونم ی جیزن تو ایران  فقط اسمشون فرق داره

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2738
وای اره چرا دقت نکردی بدن ماعادت نداره به چیز غیر عادی😑.....!!!! اون کتلتا الان هضم شده دفعم شده نگ ...

😂😂اره واقعا

بله عزیزم چون روغن پخت و پز حرارت کمتری رو تحمل میکنه و زودتر میسوزه پس اگه استفاده میکنی زیرشو فول ...

مرسی عزیزم نه هیچوقت از روغن پخت و پز برای سرخ کردن استفاده نمیکنم فقط دیشب اشتباهی استفاده کردم