2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما چن تا نوه داریم تو اطرافم دیدم کسایی که ندادن بعدا پشیمون شدن

من به بچه اولم دادم داشت سینه رو ول میکرد به بچه دومم ندادم خودم اذییت شدم

به بچه بعدیم میخوام شبیه سینه مادر بدم. ببینم چی میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عزیزم اگه نمیخوره برو پستونک سافت اونت بگیر  بچه منم نمیگرفت ده تا مارک امتحان کردم آخرش رفتم ...

عکسشو داری؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
2728
خب اصلا نده  بعد یکسال همش میخای حرص بخوری که ندی  من ندادم مامانم بزور میخاست پستونکیش ...

نه بابا اصلا سخت نیست من چهارده ماهگی بی دردسر گرفتم ازش 

بدون پستونک خیلی اذیت کنندس

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

من ندادم مثل سگ پشیمون شدم

پستونک رو بزار دهنش هی تف میکنه ولی دستت روی پستونک باشع

ول نکن

نیمساعت نگه دار

هی عق میزنه هی تف میکنه دستتو برندار

من تینکارو برای دوستم انجام دادم

بچشم هی تف میکرد

همون روز پستونکی شد

کلی دعام میکنه

راحت شد

عزیزم سعی کن پستونک مدی چون بچه بد جور عادت میکنه و بعد ها سخت میشه از شیر بگیریش چون همش یاد پستونک و سینه میوفته

دختر خواهرشوهرم بعد اینکه بچشو از شیر و پستونک گرفت همش انگشتشو جای پستونک میک میزد،با هزار جور بدبختی از سرش انداختن

درضمن روی لثه های نواز هم تاثیر خوبی نداره

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2738

بچه من نه ماه خورد خیلی خوبود یه هفتس نخواست منمدتلاش نکردم گفتم بهتر بزرگ شده لازم نیس دیگه.

خالا اشتباه کردم یاخوبه.اطرافیان سختشونه اگه بدون پستونک بخوان بخوابونن

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد