2733
2739

به نظر من پستونک خیلی وسیله خوبیه مخصوصا برای کسایی که کولیک دارن 

من پسر اول نه شیشه گرفت نه پستونک پدرم دراومد .ولی دومی خداروشکر هم شیر خودمو میخوره هم شیشه میگیره هم پستونک .البته اولش یه کم بدقلقی کرد واسه پستونک .اونت و گگرفت.وی رو نگرفت .بالاخره بیبی لند و که اتفاقا ارزونترم بود گرفت .

بچه های کولیکی نباید شیر زیاداز حد بخورن چون دل دردشون تشدید میشه .دکتر خودش بهم گفت هر وقت گریه میکنه و دل درد داره نباید بهش شیر بدی پستونک واقعا ارومشون میکنه ولی تا یکسالگی باید ازشون گرفت که عادت نشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطالب علمی که میگن ضررشم زیاده  مثل کج شدن دندون

تاحالا ندیدم بچه ای رو که پستونک خور بوده و کج باشه یا شده باشه قبل دوسالگی فقط باید گرفت ازش مثل شیر و این چیزها 

برای رفلاکس عالیه 

جلوگیری از مرگ ناگهانی نوزاد تو خواب میکنه 

ارامش میده بعش چون به طور مادرزاد بچه عاشق مکیدنع 

خیلی وقتا هم بزخی بچه ها عادت شصت خوردن دارن با پستونک میشه برطرفش کرد خوردن پستونک خیلی بهتره انگشت خوردن و کوچیک بزرگ شدن انگشت ها 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

اتفاقا الان خیلی از دکترا میگن اگه بهداشتش رعایت بشه مشکلی نداره.سر ارتودنسی بگیر 

والا من و خواهرام اصلا پستونک‌نگرفتیم ولی همه ارتودنسی کردیم دندونامونم کج و کوله بود .عوصش شوهرم تا دو سالگی پستونک میخورده دندوناشم صاف صافه

2731

پسرمن خیلی راحت گرف وسطاش ول کرد ولی بازم گرف پستونک خیلی خوبه من اورتودنسی گرفتم اصلا آسیب به لثه وفک نمیزنه 

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍