2733
2734
عنوان

تا حالا جن وسایلتونو برده و بعدش پس بیاره😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 65 پست
برای منم یبار سیمکارتم رو بردن . بعد چند روز دیدم رو میز ناهارخوریه! که خب منم کلی اونجا رو گشته بود ...

مطمعنی شوهرت نبرده بوده 😁😁من بودم یقه اونو میگرفتم بیچاره رو😂😂

بسري ٢٠٠ تومن پولمو تا دو ماه پيدا نكردم هرجايي كه فك كنيو گشتم آخر سر از تو كشو روسريام درست زير شا ...

یا خداااااا .قشنگ معلوم کار خودشونه .نمیترسید باز تو همون خونه اید😯😯😯😯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا مریضی کجا بود کور نیستیم که دور از حون کیف مدارکو پنجاه بار ریخیتیم دوباره جمع کردیم عین پتو ...

حالا ببین جنا چه سوژه ای پیدا کرده بودن نگاتون میکردن هر هر کر کر میخندیدن بعد شناسنامه رو بهم دیگه پاس میدادن

حالا ببین جنا چه سوژه ای پیدا کرده بودن نگاتون میکردن هر هر کر کر میخندیدن بعد شناسنامه رو بهم دیگه ...

واااای عین همین جملرو شوهرم گفت 

میگه باور کن نشسته یه گوشه داره به ریشمون میخنده 😒😒😒

حالا ما قبلنا تو ی خونه ای بودیم ک دختر طبقه پایینیمون دیوونه شده بود اونجا جن داشت کلیدمونو میذاش ...

مهلقاااا قشنگ دارم با هر پستت میشینم دور و برو نگاه میکنم بعد دراز میکشم 😭😭اومدی منو قبض روح کنی😁

نه بابا مریضی کجا بود کور نیستیم که دور از حون کیف مدارکو پنجاه بار ریخیتیم دوباره جمع کردیم عین پتو ...

نه خودمونووو گفتممم خانواده ماااا اصن رو اپنو نگاه میکنیم میگیم نیست میریم و میایم رو اپنه  میگم لابد ما ی مریضی داریم اجسام نزدیکو نمیبینیم خخخخ

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
یا خداااااا .قشنگ معلوم کار خودشونه .نمیترسید باز تو همون خونه اید😯😯😯😯

ديگه عادت كردم😁 وقتي يه چيزيم گم ميشه ميگم كار خودشونه جديدا شوهرمم ياد گرفته تا يه چيزي گم ميكنه ميگه اونا بردن😁

مهلقاااا قشنگ دارم با هر پستت میشینم دور و برو نگاه میکنم بعد دراز میکشم 😭😭اومدی منو قبض روح کنی😁

من دیگه با این چیزا نمیترسم عادی شده برام 

خواستین بعدا تاپیک بزنین بیام براتون تعریف کنم

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶
دروغ که نمیگفت

نه فک کنم جفتمون دیگه عقلمون به جن رسید چون پا که نداره فرار کنه 😯بدبختی سه سال پیش عوض کرد اگه ازون قبلیا بود میبرد نو میکرد .کار واجبم داره .موندم فردا دوباره خونرو بریزم کلافه میشم اگه باز پیدا نشه😭😭😭😭😭

2706