2733
2739
عنوان

چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس

261 بازدید | 19 پست

دو رکعت نماز بعد زیارت عاشورا چجوریه که باید بخونم؟

من نفهمیدم😑

ضامن که ‌❤‌رضا ❤باشَدمَن آهویِ دَر بَندَم،آقا بِطَلب حتماً کم میکُند از دَردم:) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عادی فقط بعد زبارت عاشورا اول هدیه ب امام حسین بعد دومی ب نیت زیارت امام حسین

اها باشه مرسی

مگ زیارت عاشوراش رو نخوندی؟؟

اصلا نمیفهمم 

زیارت عاشوراش چیه؟

تازه میخوام شروع کنم از فردا ک روز اول محرم بشه پایان چله

2738
مثل نماز صبح، دو رکعت فقط نیتت باید دورکعت نماز زیارت عاشورا باشه

اهاا باشه مرسی😘

زیارت عاشوراش چجوریه؟؟ تو اینترنت زدم نفهمیدم

صد تا الله اکبر

ی سلام ی لعن

عاشورا تا سر لعن

دو رکعت نماز هدیه ب امام حسین

صد تا الله اکبر

عاشورا

صد تا لعن

صد تا سلام

بقیه زیارت عاشورا

دو رکعت ب نیت زیارت امام حسین

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

خانم محترم نبایدگناه کنی کسی از اعضای خانواده نباید بدون چله داری نمازتون سراول وقت باش وازتمام گناه ها دوری کنید تا حاجت روابشید من خودم ۸۰ روز بیرون نرفتم وامپول زدم که پ نشم برای دوخانوم خوندم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
خانم محترم نبایدگناه کنی کسی از اعضای خانواده نباید بدون چله داری نمازتون سراول وقت باش وازتمام گناه ...

ممنون عزیزم

ممنون عزیزم

خواهش

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706