2733
2739

بچه ها من یه حالت خیلی بدی دارم که وقتایی که همه چیز خیلی خوبه هم یه فکر یا گیری میارم تو سرم و انقدر روش مانور میدم و خود خوری می کنم که دچار اسپاسم های عضلانی عصبی  و به اصطلاح روان تنی میشم

من خیلی مشاوره و روانشناس رفتم ولی تاثیر چندانی نداشته

همش خودم رو به خاطر چیزای بی خودی سرزنش می کنم 

همه چیز خوبه من توی ذهنم گیر میدم چرا مثلا اونجا اون حرف رو نزدی،چرا این رو خریدی چرا اون یکی رو نخریدی

بعد مثلا انقدر عکس اون دوتا وسیله رو نگاه می کنم و مقایسه می کنم که از شدت سر درد و تهوع بی حال میشم

می‌ ترسم این حالت هام توی ارتباط با شوهرم و زندگی خانوادگیم اور بذاره

در ضمن من گذشته سختی داشتم به خاطر همون هم خیلی روانشناس می رفتم ولی حل نشد واقعا نمی دونم چی کار کنم

خواهشا راهکار و تجربه هاتون رو بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرم ما وسواس شدید فکری دارید .یعنی هی به اون مسله فکر میکنید که باید برید پیش روان شناس مربوطه و قرص میدن حالت بهتر میشه یه روش دیگه هن هست جریان میندازن به سرت اونم هرجلسش پنجاه تومنه و ده جلست اونم میگن از قرص بهتره 

2738
خواهرم ما وسواس شدید فکری دارید .یعنی هی به اون مسله فکر میکنید که باید برید پیش روان شناس مربوطه و ...

هم روانشناس هم روانپزشک رفتم دارو یه مدتی خوردم

موقتی اثر دارن

این جریان چیه که به سر وصل میکنن یه کم توضیح میدید

منم مثل شما امانه دیگه در حد حالت تهوع اما استرس میگیرم کلافه میشم اگه وسیله ای باشه که خریدم پسش میدم یا عوض میکنم یا قایمش میکنم که دیگه نبینمش 😆

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
منم مثل شما امانه دیگه در حد حالت تهوع اما استرس میگیرم کلافه میشم اگه وسیله ای باشه که خریدم پسش می ...

دقیقا منم همین کارو می کنم وسیله رو پس میدم یا ...

انقدر دیروز سر یه وسیله خود خوری کردم که حد نداشت

با خودم میگم آخه اصلا ارزش اذیت شدنت رو داره یه وسیله ساده که حتی قیمتی هم نداره 

ولی نمی تونم از اون حس و فکر رها بشم

2706